Протягом усього слідства Михайло Єфремов як визнавав провину у ДТП, так і заперечував її. Разом з адвокатом вони наполягали на проведенні екологічної експертизи автомобіля, яка могла б довести причетність або непричетність актора до місця трагедії. Втім, це прохання було відхилено і вже 3 вересня Єфремов вирішив взяти усю провину на себе.

До слова Сім'я загиблого в ДТП з Єфремовим Сергія Захарова просить один рубль компенсації: фото

В залі Пресненського суду він заявив, що винен у справі та навіть зачитав вірш загиблому чоловіку, який написав на 9 день після його смерті. Того ж дня прокурор заявив, що наполягає на 11 років колонії загального режиму для чоловіка. Раніше зазначалось, що йому може загрожувати 12 років ув'язнення.

Згідно з інформацією телеграм-каналу LifeShot, під будинком Єфремова були прихильники актора, які висловлювали йому свою підтримку. Також у зал суду приїхали підтримати друзі Михайла – Гарік Сукачов, Іван Охлобистін, а також дружина Софія.

Який вирок дали Єфремову?

Остаточне рішення суду прозвучало сьогодні, 8 вересня, – актора визнали винним у справі. Вердикт чоловіку почали зачитувати о 11:00. Щодо вироку, йому дали 8 років колонії загального режиму. Єфремову зарахували в покарання час, проведений під домашнім арештом, – перебувати в колонії йому тепер залишилося 7 років і 10,5 місяців.

Також чоловік повинен виплатити сім'ї загиблого, а саме сину Сергія Захарова 800 тисяч рублів компенсації. Прокуратура Москви визнала справедливим вирок Єфремову. Михайла Єфремова вже взяли під варту в залі суду. Потерпілі не будуть оскаржувати вирок Єфремову. Суд також вирішив не позбавляти Михайла Єфремова державних нагород.

Згідно з інформацією російського видання "РИА Новости", захист Єфремова оскаржить вирок. Так зазначив адвокат актора Ельман Пашаєв. Михайла Єфремова вивели із саду суду у супроводі міліції разом з особистими речами та відправили автозаком в слідчий ізолятор.

Михайлу Єфремову винесли вирок: дивіться відео онлайн

Що відомо про справу Єфремова?

Ввечері 8 червня 2020 року у Москві сталась моторошна аварія, у якій Михайло Єфремов у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, за версією Пресненського суду, виїхав на зустрічну полосу дороги та зіткнувся з автомобілем чоловіка. Ним став кур'єр Сергій Захаров, який від травм помер у лікарні наступного ранку. Спочатку Єфремов визнавав свою вину, пропонував кошти постраждалим та навіть хотів взяти на опікунство сина загиблого, але згодом його риторика різко змінилась. Тривалий час чоловік не визнавав своєї провини і повинен був перебувати під домашнім арештом до 22 січня 2021 року.