Неочікувану заяву Єфремов зробив на засіданні Пресненського суду, який веде його справу, 3 вересня. Про це повідомили у виданні Meduza.

З останнього Михайло Єфремов не пам'ятає день смертельної ДТП і просить "останнє бажання"

У мене заява. Ваша честь, я визнаю свою провину,
– сказав Єфремов на початку судового засідання, після чого йому не дали можливості більше говорити.

Під час дебатів сторін, прокурор заявив, що вина Єфремова в ДТП зі смертельним результатом доведена.

Після трагедії кіноактор у своїх відео зізнався, що винен, але згодом його риторика стрімко змінилась. Він неодноразово заявляв, що не винен у трагедії, стверджував, що визнання його провини на відео – монтаж, а сам він не пам'ятає дня трагедії. Актор також спростовував те, що приймав наркотичні речовини, які знайшли в його організмі під час експертизи. Єфремов також просив проведення екологічної експертизи, але суд відхиляв це прохання через термін дії справи.

Також зазначимо, що прокурор попросив суддю засудити актора до 11 років колонії загального режиму і заборонити йому керувати автомобілем протягом трьох років.

Михайлу Єфремову винесуть вирок 8 вересня.

Що відомо про справу Єфремова?

Ввечері 8 червня 2020 року у Москві сталась моторошна аварія, у якій Михайло Єфремов у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, за версією Пресненського суду, виїхав на зустрічну полосу дороги та зіткнувся з автомобілем чоловіка. Ним став кур'єр Сергій Захаров, який від травм помер у лікарні наступного ранку. Спочатку Єфремов визнавав свою вину, пропонував кошти постраждалим та навіть хотів взяти на опікунство сина загиблого, але згодом його риторика різко змінилась. Тривалий час чоловік не визнавав своєї провини і повинен був перебувати під домашнім арештом до 22 січня 2021 року. Наразі строк його ув'язнення з'ясовується.