Чуттєві фото на особистій сторінці у фейсбуці опублікувала телеведуча та співачка Анджеліка Рудницька. Вона була присутня, коли Віктор забирав сина і тодішню дружину Ларису Созаєву з пологового будинку, а пізніше стала хрещеною мамою малюка.

Читайте також Віктор Павлік прокоментував смерть молодшого сина

Смерть Павла Павліка сколихнула всю Україну. Тисячі людей писали йому слова підтримки та щиро вірили, що 21-річний хлопець все-таки зможе побороти рак і повернутися до нормального життя. Проте хвороба була надзвичайно підступною. Останні два тижні він провів разом із мамою в хоспісі. Хлопець був прикутий до коляски і відчував нестерпний біль у руках. Недуга виявилася сильнішою і організм Павла не зміг впоратися з нею.

Після смерті Павла його хрещена вирішила оприлюднити дитячі фото. На них видно перші дні життя маленького Паші та неймовірну радість його батьків, які з нетерпінням чекали на появу сина.

Перші дні життя Павлика Павліка. Такі щасливі Лариса та Віктор. І ми біля них щасливі! Паша народився красунчиком і усі ще до народження знали, що його назвуть Павликом. Комочок щастя виріс і перетворився на красеня. Але рак такий підступний. Світла пам'ять тобі, сонечко… Твоя душа з Господом, а наші душі у сльозах і печалі,
– чуттєво підписала фото Анжеліка.

Що відомо про смерть Павла Павліка

Діагноз молодшого сина Віктор Павлік оприлюднив у жовтні 2018 року. Від тоді Павло розпочав завзяту боротьбу з раком хребців, яка тривала протягом двох років. Упродовж цього часу хлопець пройшов 18 курсів хіміотерапії. В останні місяці лікарі фіксувати різке погіршення його стану. Павло був прикутий до коляски, відчував нестерпну біль у руках.
У червні 2020 року син Віктора Павліка приголомшив новиною. Він опублікував допис, у якому йшлося про те, що готовий припинити лікування. Хлопець пояснив, що вважає його безрезультативним, тому не розуміє, навіщо продовжувати. Проте згодом Павло вирішив не припиняти боротьбу з недугою.
28 липня мати Павла Лариса Созаєва розповіла, що її син перебуває в хоспісі. А вже 7 серпня жінка повідомила про смерть нащадка. Вона опублікувала зворушливе дитяче відео Павла, де він розповідає молитву.