Танцівник Максим Леонов зазначив, що попри усі старання на репетиціях він до останнього думав, що займе із Сантою друге місце на "Танцях з зірками". Можливо, це його невпевненість у собі, як він зізнався на своїй інстаграм-сторінці.

Варто знати Максим Леонов переміг на "Танцях з зірками 2020": що відомо про танцівника

"Для мене це було серйозне випробування довжиною в пів року. Можливо по ту сторону паркету і екрану склалося враження, що все пройшло досить гладко – технічний початок, зростання, технічний кінець сезону. Але таких випробувань в моєму житті не було. І я вдячний всесвіту за цей челлендж. Таким, як колись, вже не буду ніколи", – поділився Леонов.

Зокрема чоловік прокоментував сам фінал шоу, адже останні 2 випуски "Танців..." відбулись без глядачів у залі через карантин вихідного дня.

Переможців назвали, а овацій немає. Начебто все не по-справжньому. Але від того атмосфера стає ще більш загадковою,
– додав переможець 7 сезону.

Через обмеженість у часі в прямому ефірі 14 випуску Максу Леонову не дали можливість подякувати за його перемогу. Тому він жартома зазначив, що останнє слово залишилось за ним. Чоловік подякував усій команді "Танців з зірками", а також Санті, яка була його парнеркою впродовж 14 тижнів шоу.

"Санто, ти невід'ємна частина всієї цієї великої і цікавої історії, тобі окремий уклін за все те, що було між нами на паркеті. Ти неповторна. Будь нею… Це був найскладніший сезон, з якого я вийшов переможцем", – підсумував хореограф.

Варто додати, що переможниця сезону Санта Дімопулос досі не прокоментувала свою перемогу після проєкту у соціальних мережах. Жінка продовжує приймати вітання від друзів та навіть зустрілась із кількома ексучасниками проєкту за шампанським.

Варто побачити "Танці з зірками 2020" 14 випуск: чим запам'ятається грандіозний фінал шоу

Що відомо про фінал "Танців з зірками" 2020?

29 листопада на телеканалі "1+1" відбувся суперфінал шоу "Танці з зірками", у якому за кубок позмагались Надія Мейхер і Кирило Васюк, Санта Дімопулос і Макс Леонов та Юлія Саніна і Дмитро Жук. Перші з них отримали "бронзу" та покинули шоу, а інші дві пари продовжили змагатись у танцювальному батлі.

Згідно з балами суддів та глядачів, перемогу отримали Санта Дімопулос і Макс Леонов, але жінка вирішила віддати свій кубок Юлії Саніній, оскільки та, на її думку, заслуговує теж перемоги, зважаючи на її прогрес на паркеті без жодного танцювального минулого. Відтак, у проєкті цього року перемогли 2 пари, втім, Юлія Саніна, схоже, не визнає такого результату і вже розповіла, що виставить кубок перемоги на аукціон, а всі гроші віддасть на благодійність.