Юлія Саніна і Дмитро Жук поділилися враженнями від фіналу на особистих сторінках в інстаграмі. Зокрема, у сторіс артистка подякувала усі за підтримку. Вони не засмучуються, що згідно з оцінками суддів та результатами глядацького голосування зайняли друге місце і зазначають, що життя продовжується.

До теми "Танці з зірками 2020" 14 випуск: переможці шоу – Санта Дімопулос і Максим Леонов

Реакція Юлії Саніної на фінал "Танців з зірками"

Наприкінці шоу Санта Дімопулос заявила, що віддає кубок Юлії Саніній. Після цього на офіційній сторінці проєкту в інстаграмі з'явилася інформація про те, що вперше в історії проєкту переможцями стали одразу дві пари. Але солістка The Hardkiss у соціальних мережах каже про те, що зайняла достойне друге місце і приймає його.

Величезне дякую всім, хто за нас голосував! Ви неймовірні! І ваша підтримка найцінніша. Шоу завершилось! Достойне друге місце, ми приймаємо його з честю,
– написала в дописі Саніна.

Також артистка додала, що вона та Дмитро не збираються називати себе переможцями. Для неї, як для людини, яка ніколи не вміла танцювати і навчилася, друге місце – це чудовий результат. 14 тижнів вона старанно працювала і завжди відчувала підтримку з боку глядачів. Саніна наголосила, що їй зовсім не потрібне звання переможниці. Кубок, який їй передала Санта Дімопулос, знаменитість розіграє на аукціоні, а виручені кошти відправить на благодійність.

Юлія Саніна не вважає себе переможницею "Танців з зірками": дивіться відео онлайн

Реакція Дмитра Жука на фінал "Танців з зірками"

Дмитро Жук у своїй публікації також пише про друге місце на "Танцях з зірками": "Ось і закінчилася прекрасна історія про Попелюшку і Жука. Результат такий: ми щасливі, друге місце, гордість переповнює за мою працелюбну Юлію Саніну, сльози на очах від того, що все це закінчилося. Позаду неймовірна кількість годин в залах, травм, хвороб, сміху, успіхів, розвитку… Там було багато всього. Яскравий шлях, кращий важко уявити! Але без моєї Юлії нічого б не вийшло. Вона… Вона… Вона… Чесно кажучи, навіть не можу дібрати правильного слова. Вона ніжна, грізна, особлива, найкраща! Залишилася в моєму серці. Звісно ж, величезна подяка команді "Танців з зірками". Ви – любов. І наші улюблені глядачі – це все для вас і заради вас".

Юлія Саніна і Дмитро Жук про фінал "Танців з зірками": дивіться відео онлайн