В останньому випуску "Танців з зірками 2020" на паркет вийшли найсильніші учасники цього сезону, кожен з яких заслуговував на перемогу. Надія Мейхер і Кирило Васюк, Юлія Саніна і Дмитро Жук, Санта Дімопулос та Максим Леонов станцювали по три постановки, які підкорили мережу і суддів. Відтак передбачити, хто ж стане переможцем "Танців з зірками 2020", було неможливо, через що ведучі до останніх хвилин тримали інтригу.

Дізнавайтесь більше "Танці з зірками 2020": що відомо про переможницю шоу Санту Дімопулос

Третє місце у шоу посіли Надія Мейхер і Кирило Васюк. Ця пара отримала найменшу кількість балів від суддів і глядачів, а тому стала бронзовим призером "Танців".

Я насправді щаслива, що взяла участь у такому неперевершеному проєкті, де можна розвиватись з різних сторін… Я тут, і в фіналі, на хвилиночку, – зазначила Надія Мейхер.

"Танці з зірками"

– це популярне розважальне шоу, за умовами якого зірки у прямому ефірі показують танцювальні постановки разом зі своїми професійними партнерами. Оцінюють виступи пар журі, до якого у 2020 році увійшли прима-балерина Катерина Кухар, знамениті українські хореографи Влад Яма і Григорій Чапкіс. Окрім цього, обирати переможців шоу будуть глядачі, які щотижня рятуватимуть своїх фаворитів від виходу з проєкту.

Вперше "Танці з зірками" з'явились на вітчизняному телебаченні у вересні 2006 року. Відтоді вийшло 4 сезони, кожен з яких мав чималий успіх. Після 6 років перерви легендарне шоу повернулось на екрани. У 2017 році перемогу здобули Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, у 2018-му – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а у 2019-му – Ксенія Мішина та Євген Кот.