У неділю, 29 листопада, в Україні оголосили ім'я переможниці шоу "Танці з зірками 2020". Згідно з балами суддів та глядачів, нею стала Санта Дімопулос. Разом з професійним танцівником Максом Леоновим вона упродовж 14 тижнів наполегливо вивчала всі види танців та демонструвала ефектні постановки на паркеті.

Цікаво Санта Дімопулос і Максим Леонов перемогли на "Танцях зірками 2020": відео всіх виступів

Хоча тріумфатори "Танців" вирішили віддати кубок перемоги іншим фіналістам – Юлії Саніній і Дмитрові Жуку і зробили їх другими переможцями сезону – 24 канал вирішив познайомити читачів ближче із Сантою Дімопулос, яка згідно з правилами отримали перемогу.

Санта Дімопулос: цікаві факти про артистку

Українська співачка народилась у Києві в ассирійсько-греко-українській родині, проте позиціонує себе як українська виконавиця.

У свої 33 роки вона мала чималий музичний досвід, оскільки найперше вона була учасницею гурту "7 небо", де випустила 2 пісні "О любви" і Stranger. Згодом вона стала випускницею третього сезону проекту "Фабрика зірок" Костянтина Меладзе у 2009 році.

Санта Дімопулос на "Фабриці зірок 3": відео

У 2011 року Санта Дімопулос стала солісткою гурту "ВІА Гра", зайнявши місце Надії Мейхер, яка пішла з колективу через вагітність. У складі гурту Санта пробула до 2013 року. Що цікаво, Надія Мейхер також взяла участь у новому сезоні "Танців з зірками" 2020 та навіть дійшла до фіналу, посівши почесне третє місце з партнером Кирилом Васюком.

Санта Дімопулос у групі "ВІА Гра": відео

Варто знати Максим Леонов переміг на "Танцях з зірками 2020": що відомо про танцівника

Через три роки Дімопулос повернулась на сцену та стала учасницею гурту Queens. Туди увійшли колишні учасниці гурту "ВІА Гра" Ольга Романовська і Тетяна Котова. Продюсером групи став Сергій Ковальов. Тоді ж вони встигли презентувати свою дебютну пісню "Зачем" на премії "Золотий грамофон", але вже через пів року у 2017 всі три учасниці колективу оголосили про відхід з гурту. Тоді ж їх замінили нові виконавиці.

Санта Дімопулос у групі Queens: відео

Окрім музичної кар'єри, Дімопулос змогла завоювати титул чемпіонки світу з бодібілдингу та фітнесу у 2011 році у Таїланді.

Вже у 2020 році Санта Дімопулос наважилась взяти участь у проєкті "Танці з зірками", де впевнено увійшла у число фавориток проєкту та здобула перемогу у ньому. Її вірним партнером став Макс Леонов.

Зверніть увагу "Танці з зірками 2020" 14 випуск: чим запам'ятається грандіозний фінал шоу

Особисте життя Санти Дімопулос

Особисте життя артистки було доволі карколомним, оскільки жінка була як у громадянському шлюбі, так і цивільному. Перший "шлюб" Санти відбувся із відомим шоуменом Андрієм Джеджулою, з яким вона познайомилася у 2006 році на дні народження спільного знайомого. Тоді ж вони швидко з'їхались разом жити, а у 2008 році артистка народила від чоловіка син Данієля. На жаль, у травні 2010 року пара оголосила про розставання і спільний нащадок залишився жити із Сантою.


Санта Дімопулос та Андрій Джеджула / Фото з відкритих джерел

Вже через місяць того ж року Санта Дімопулос оголосила про роман із бізнесменом Володимиром Самсоненком. У вересні 2012 року вона одружилась із чоловіком у розкішному італійському замку Орсіні-Одескальки. Але цей шлюб теж виявився невдалим, тому у 2013 році пара розлучилася, а сама Санта розповідала, що їхнє весілля було фейковим.

У 2015 році Дімопулос втретє зав'язала міцні стосунки із співвласником мережі спортивних клубів Ігорем Кучеренко та одружилась. Через 4 роки, у вересні 2019-го, Санта народила від чоловіка доньку Софію.


Санта Дімопулос та Ігор Кучеренко / Фото із соцмереж