Проєкт "Танці з зірками" щороку відкриває українцям імена талановитих хореографів, які вже добре відомі за кордоном. За умовами шоу, професійні танцівники стають у пару зі знаменитостями, які не мають досвіду виступів на паркеті. І, звісно, такі правила не є простими для хореографів, однак результат посилених тренувань просто вражає публіку.

Важливо "Танці з зірками 2020" 14 випуск: переможці шоу – Санта ДІмопулос і Максим Леонов

Переможцями "Танців з зірками 2020" стали Санта Дімопулос і Максим Леонов, а також Юлія Саніна і Дмитро Жук.

Що ж відомо про харизматичного танцівника Максима Леонова, який вже зумів полонити серце українок своїми виступами на паркеті та, за правилами шоу, став його переможцем – дізнавайтесь у матеріалі.

Біографія Максима Леонова

Максим Леонов змалку займався танцями, а тому неодноразово був переможцем міжнародних та вітчизняних конкурсів латиноамериканської програми. Отримавши першу славу, Максим Леонов вирішив працювати хореографом та брати участь у телевізійних шоу.

Зокрема, на паркет "Танців з зірками" він виходить з 2017 року. Спершу Максим Леонов підкорював грузинську версію розважального проєкту, після чого взявся завойовувати українських глядачів.

Дізнавайтесь більше "Танці з зірками 2020": що відомо про переможницю шоу Санту Дімопулос

У 2018 році танцівник з'явився у шоу з телеведучою Машою Єфросиніною. І хоч пара була фаворитами за глядацьким голосуванням, все ж покинули проєкт.

Спробував Максим Леонов перемогти у "Танцях з зірками" і наступного року. Його партнеркою була гумористка Олена Кравець.

Дивіться також "Танці з зірками 2020" 14 випуск: чим запам'ятається грандіозний фінал шоу

А от третьою партнеркою Максима Леонова на шоу стала запальна співачка Санта Дімопулос. Саме ця красуня змогла показати з хореографом найкращий результат та вибороти кубок "Танців".

Він дуже позитивна людина і справжній професіонал, а його почуття гумору та мотивація, якою він вміє заряджати оточуючих, вселяють у мене довіру та додають впевненості для подальшої участі у шоу, – розповідала Санат Дімопулос.