Під час Паризького тижня моди французький дизайнер Жан-Поль Готьє відзначив 50-річчя своєї культової діяльності. Провокативному модельєру вдалося створити справжню епоху в модній індустрії. Однією з найбільших поціновувачок творчості кутюр'є стала не менш легендарна Мадонна.

Читайте також: Оголені зірки вийшли на подіум останнього показу Жана-Поля Готьє: провокативні фото та відео

Зірка неодноразово поставала у вбранні Жана-Поля Готьє під час своїх приголомшливих концертних шоу. Дизайнер створював образи спеціально для Мадонни. За часи спільної роботи їх об'єднала не лише любов до вишуканих провокацій та високої моди, а й справжня дружба.


Мадонна з Жаном-Полем Готьє / Instagram / @jpgaultierofficial

Попдіва не могла оминути увагою таке резонансне рішення кутюр'є, який гучно йде зі світу фешн-індустрії після грандіозного показу в романтичній французькій столиці. Мадонна на сторінках інстаграму звернулася до Жана-Поля Готьє, доповнивши зворушливі слова не менш чуттєвими кадрами.

Жан-Поль. Що б ти не робив далі – це буде геніально! Я так вдячна за співпрацю з тобою і за наші численні неймовірні модні пригоди впродовж багатьох років! Немає нікого, хто був би схожий на тебе. І ніколи не буде! Твоє серце, твій талант, твій гумор. Ти єдиний в своєму роді,
– написала зірка.


Мадонна з Жаном-Полем Готьє / Instagram / @madonna


Мадонна з Жаном-Полем Готьє / Instagram / @madonna

Пропонуємо переглянути, у яких вбраннях від легендарного кутюр'є красувалась Мадонна під час своїх концертних турів та запаморочливих виходів на червоних доріжках.