Трамвайне депо, музей каруселей і навіть колишня в'язниця – які тільки локації не обирав легендарний дизайнер Жан-Поль Готьє для презентацій своїх колекцій. Та для останнього шоу модельєр вирішив не шокувати публіку, запросивши своїх прихильників до французького театру Шатле. Саме там у світлі софітів моделі одна за одною виходили на подіум та демонстрували новинки від фешн-легенди.

Цікаво: Жан-Поль Готьє покидає фешн-індустрію: які зірки красувались у його вбранні

Особливості показу додавало й те, що він був присвячений 50-ій річниці творчості Жана-Поля Готьє. Тому глядачі це сприйняли, як закінчення епохи легендарного кутюр'є. А от сам Жан-Поль Готьє аж ніяк не засмучується від цього: на прощання він влаштував шоу у стилі вечірки, на яку завітали всі його музи та моделі, які співпрацювали з геніальним законодавцем моди. Тому подія сколихнула весь світ та потрапила на перші шпальти всіх західних фешн-журналів.

Головна ідея цього шоу і кастингу – показати, що немає єдиної краси, вона завжди різна, і я хочу показати ці різні типажі,
– розповів перед показом Жан-Поль Готьє.

На подіум вийшли прихильниці дизайнера, які мріяли стати частинкою його шоу та пройшли досить вимогливий відбір. Окрім цього, вироби від Готьє приміряли Ірина Шейк, Вінні Гарлоу, Джіджі Хадід, Коко Роша, Діта фон Тіз, Карлі Клосс та інші знамениті красуні. Показ розпочався з перформансу: танцівники вибігли на подіум з чорною труною, яку відкрила супермодель Карлі Клосс з похоронним вінком на спині. Після цього манекенниці розпочали довгоочікувану презентацію кутюрної колекції Жана-Поля Готьє.

Дивіться відео, як пройшов останній показ Жана-Поля Готьє:

Не менш провокативною були й самі вироби дизайнера. Колекція наче показала спадщину Жана-Поля Готьє, яку він залишає фешн-індустрії. У колекції поєднались стилі, притаманні ранньому стилю кутюр'є, та сучасний одяг, що межував на грані еротики. Спідниці з краваток, байкерські куртки, знамениті корсети, які ледь прикривають оголені тіла моделей, розкішні вечірні сукні та жакети – саме таким запам'ятається показ Жана-Поля Готьє. Всього на модному подіумі було представлено 250 образів. Журналісти LifeStyle 24 підібрали 10 найсексуальніших з них.


Вінні Гарлоу / Instagram / @winnieharlow


Ірина Шейк / Getty Images


Белла Хадід у прозорій сукні / Getty Images


Карлі Клосс / Instagram / @jpgaultierofficial


Діта фон Тіз / Instagram / @jpgaultierofficial


Белла Хадід / Instagram / @jpgaultierofficial


Джоан Смоллс / Instagram / @jpgaultierofficial


Іріс Міттенар / Getty Images


Джіджі Хадід / Getty Images


Ірина Шейк / Getty Images