37-річна журналістка отримала позитивний текст на COVID-19 11 листопада і одразу самоізолювалась. За її словами, все почалось із почервоніння горла. У неї також дуже боліли м'язи та були відчуття, ніби температура тіла сягала 40 градусів, хоча, навпаки, була пониженою.

Варто знати Анатолій Анатоліч поборов коронавірус: зворушливе відео з донькою

20 листопада у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" Барбір поділилась, що через 10 днів з початку симптомів почуваєть значно краще: до неї частково повернулися запахи та смаки і загалом вона відчуває більше сил. Щоправда, "прийшли" сильні головні болі, передає "ТСН".

Почуваюся набагато краще, ніж було. Я нагадаю, що було горло, ніс, слабкість, спазми у м'язах, важко було і спати, і ходити, загальна слабкість. Потім на зміну цим спазмам у м'язах прийшли сильні болі головні і суттєве зниження тиску. Зараз вже набагато краще,
– наголосила Людмила.

Втім, жінці все ще важко зосередитися і сконцентруватися на чомусь. Зокрема, у неї з'явився біль у нирках як побічний ефект від коронавірусу.

Як подарунок до одужання, у мене почали боліти нирки. Хоча вони мене ніколи не турбували до коронавірусу. Ніколи в мене проблем із нирками не було, але зараз вони почали мене турбувати. Напевно, такий постефект, – додала телеведуча.

Наразі Людмила Барбір постійно перебуває на зв'язку з лікарем, приймає вітамін D, C, цинк, противірусний засіб і п'є дуже багато води. За її словами, вони за один день могла випити до трьох літрів води.

Нагадаємо, що з телеканалу "1+1" на коронавірус були хворими Марічка Падалко та Неля Шовкопляс.