Вже чимало зірок висловили свої думки з приводу фіналу "Танців з зірками" 2020 і осторонь не залишилась Ілона Гвоздьова, яка також брала участь у новому сезоні, проте покинула шоу першою. Її партнером був Дмитро Танкович. Жінка зізналась, що дізналась ім'я переможниці разом з усіма телеглядачами.

До слова Катерина Кухар привітала Санту Дімопулос з перемогою на "Танцях з зірками"

Вибір телеглядачів для мене не зовсім очікуваний. Я всім серцем вірила, що переможе Юлія Саніна. Але в цілому перемога Санти Дімополус теж заслужена. Вона з партнером також старалася, боролася, йшла від ефіру до ефіру, до фіналу. У них були неймовірні танці,
– прокоментувала Гвоздьова.

За її словами, "Санта – прекрасна дівчина, дуже харизматична, суперпрофесійна" і їй найбільше сподобалася румба у фіналі і контемпорарі з Максом Леоновим. Але зважаючи на те, що Санта мала танцювальне минуле, то найбільше захоплення у неї викликала Юлія Саніна, яка повністю розкрилась на проєкті.

"Коли я дивилася батл між Юлею та Сантою, в деяких моментах я навіть не могла оцінити, хто з них краще танцює. Своїм хіп-хопом Юля і Діма підірвали цей проект і танцпол. Для мене вона вже стала переможницею після цього танцю. Але глядач вирішив, як вирішив", – додала хореограф.

Нагадаємо, що 30 листопада відбувся суперфінал проєкту "Танці з зірками" 2020, за результатами якого перемогу отримали Санта Дімопулос та Макс Леонов. Друге місце посіла Юлія Саніна та Дмитро Жук, а третє – Надія Мейхер і Кирило Васюк. Санта також віддала свій кубок перемоги Юлії, оскільки та, на її думку, заслуговувала його теж. Саніна вже розповіла, що віддасть цей кубок на аукціон, а всі гроші спрямує на благодійність.