Після завершення "Танців з зірками 2020" та оголошення переможцями Санту Дімопулос та Макса Леонова Катерина Кухар вирішила прокоментувати сезон на особистій сторінці в інстаграмі. Вона зізналась, що він був святковий, чарівний і яскравий.

До теми Таких випробувань в моєму житті не було: Макс Леонов прокоментував перемогу на Танцях з зірками

Прима-балерина подякувала головному продюсеру проєкту Володимиру Завадюку за титанічну працю та запалення нових танцювальних зірок, колегам-суддям Владу Ямі та Григорію Чапкісу, стилістам, менеджерам, хореографам, вокалістам, режисерам і запрошеним гостям.

"Хочу привітати всіх, хто працював не покладаючи рук над проєктом, щоб прикрасити наші карантинні будні й легку загальну депресію", – написала Катерина Кухар.

Вона окремо звернулась до кожної з трьох суперфіналісток та назвала всіх їх переможцями. Суддя щиро захоплюється кожною з учасниць та їхніми неймовірними шляхами на проєкті.

Катерина Кухар привітала Санту Дімопулос і Макса Леонова з перемогою на "Танцях з зірками"

"Пристрасть, вогонь і техніка цього сезону! Я вітаю вас із заслуженою перемогою! Ви запалили цей паркет і дарували людям свято танцю в цей нелегкий для всіх нас час", – написала балерина.


Катерина Кухар з Сантою Дімопулос / Фото Instagram / @ekaterinakukhar_official

Цікаво Катерина Кухар одягнула звабливу мінісукню для зйомок шоу: відео

Катерина Кухар про Юлію Саніну та Дмитра Жука

"Юлю, ти розкрилася на цьому проєкті, навчилася танцювати з нуля і засяяла новими фарбами! І твій телевізійний шлях тільки починається", – наголосила Катерина Кухар.

Катерина Кухар про Надію Мейхер і Кирила Васюка

"Прима перевтілень, акторської майстерності, емоцій і, безумовно, сталевого характеру. Величезна повага, вдячність і яскравий приклад для наслідування", – висловилась суддя "Танців з зірками".

Для перегляду всіх фото гортайте вправо