За даними Deadline, зірку "Гострих козирків" вже затвердили на цю роль. Сам актор Педді Консідайн відмовляється поки коментувати участь у цьому популярному серіалі. Водночас представники HBO зробили невеличкий анонс.

Цікаво Джордж Мартін розповів про сцену, яку найбільше не любить у "Грі престолів"

"Під час Великої ради в Гарренголі лорди Вестероса обрали Візеріса наступником Старого короля, Джагеріса Таргарієна. Теплий, добрий і достойний чоловік, Вісерис хоче одного – продовжити діяння свого діда, але, як ми дізналися з "Гри престолів", хороші чоловіки не обов’язково стають великими королями", – зазначили в HBO.

Що відомо про "Будинок дракона"

Вперше про зйомки приквелу до "Гри престолів" заговорили ще у 2019 році. Тоді на екран мали вийти останні епізоди саги, а тому увага мільйонів кіноманів була прикута до проєктів HBO.

Та минув рік і компанія офіційно оголосила про запуск серіалу "Будинок дракона". Сюжет стрічки буде створений на основі книги "Пісня льоду й полум'я" Джорджа Мартіна. Всі події серіалу відбуватимуться за 300 років до "Гри престолів", а тому глядачі більше дізнаються про таємниці сімейного будинку Таргарієн.

"Дім дракона" розробляли упродовж декількох років (хоча назва змінювалася кілька разів за цей час). Це була фактично перша концепція, яку я представив HBO, коли ми почали говорити про шоу-приквел влітку 2016 року, – розповідав Джордж Мартін.

Наразі деталей серіалу "Будинок дракона" не розсекречують. Водночас у мережі припускають, що автори проєкту HBO покажуть громадянську війну між Таргарієнами. Прем'єра перших епізодів запланована на 2022 рік.