main logo

Гра престолів

8 трав
11:27
Знаменитий британський актор Ян Гелдер, відомий своєю роллю Кевана Ланністера у популярному серіалі "Гра престолів". Цей кінопроєкт став останнім у його кар'єрі та житті, оскільки 7 травня 2024 року актор помер.
8 жовт
11:28
Всесвіт "Гри престолів" завоював серця мільйонів глядачів по всьому світу, подарувавши нам неймовірну епічну сагу з заплутаною історією, складними персонажами і непередбачуваними поворотами подій. І хоча з моменту виходу останніх серій минув не один рік, пропонуємо вам перевірити, наскільки добре ви знаєте персонажів цього світу.

"Гра престолів" – американський телесеріал, який виходить на каналі HBO з 2011 року.

В основу серіалу лягли романи саги "Пісня льоду і полум'я" Джорджа Р. Р. Мартіна, які він публікує з 1996 року.

Події роману розвиваються навколо політичних і не тільки інтриг у боротьбі за владу над вигаданим континентом Вестерос. І правитиме той, хто посяде Залізний трон.

Однак події серіалу вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому сюжети шостого, сьомого та восьмого (останнього) сезону базуються на чорнових варіантах книг, які ще не вийшли, консультаціях Мартіна і сюжетних напрацюваннях авторів "Гри престолів".

Восьмий і останній сезон "Гри престолів" повинен вийти на екрани у 2019 році. У ньому буде найменша кількість епізодів за всю історію серіалу – тільки шість.