Цікавими подробицями з особистого життя TAYANNA (справжнє ім'я – Тетяна Решетняк) поділилася під час інтерв'ю з Інною Мартинчук. Знаменитість розповіла, як привчає сина Даніеля бачити оголене тіло для того, щоб потім у нього не було шоку.

Читайте також У купальнику і без косметики: TAYANNA замилувала рідкісним фото з сином

Зіркова матуся вважає, що якщо дитині забороняти дивитися на голих жінок, то потім вона стане збоченою. За словами артистки, нащадкам потрібно з дитинства прививати секс-культуру, розповідати про чоловіче та жіноче тіло.

Ми спимо голі, він звик бачити голе тіло. Я можу голою пройти зранку до ванної почистити зуби. Ми з кумою беремо його до бані, в нього немає якогось ненормального відношення, тому що він вже все знає, все бачив,
– поділилася Решетняк.

Тетяна додала, що ніколи не казала синові: "Не ходи голий, одягнися!". На її думку, тоді він думав би, що некрасивий, тому має ховати власне тіло. Виконавиця наголосила, що у нашій культурі голе тіло під анафемою. Це пережитки радянських часів. Багатьом огидно від того, що бачать оголену людину. Раніше великі митці, серед яких і всесвітньо відомі Мікеланджело та Рафаель, малювали голі тіла.

Ми прийшли в цей світ голими. В ході еволюції придумали одяг, щоб ми не мерзли, а зараз це інструмент для самовираження,
– зазначила Тетяна.