На відпочинок за кордоном цього року не наважуються навіть зірки першого ешелону українського шоу-бізнесу й відкривають для себе мальовничу Україну. Співачка TAYANNA подорожувала Миколаївщиною разом з сином, а фантастичні фото показала в інстаграм-профілі.

Читайте також Пішов до Ані Лорак: TAYANNA розповіла про екскоханого, який покинув її заради колеги по сцені

Попри те, що більшість знаменитостей для літніх відпусток обирають Одесу, TAYANNA зізналася, що релакс на пляжі її не приваблює. Їй до вподоби активний відпочинок, тому вона вирішила опанувати рафтинг. У селі Мигія, яке вважають столицею українського рафтингу, вона відкрила для себе нове захоплення. Зірка у рятувальному жилеті підкорювала стрімкі потоки Південного Бугу з сином Даніелем.

"Дуже люблю активно відпочивати. Лежати на пляжі і нічого не робити – не для мене. Цього літа відкрила для себе рафтинг. Це любов", – прокоментувала TAYANNA.


TAYANNA опанувала рафтинг / Фото Instagram / @tayanna_reshetnyak


TAYANNA опанувала рафтинг / Фото Instagram / @tayanna_reshetnyak

TAYANNA у купальнику

Для вікенду артистка обрала суцільний купальник чорного кольору з яскравим принтом, який підкреслював її спокусливу фігуру та підтягнуті ніжки. Вбрання вона ефектно засвітила на фото з сином на тлі Радонового озера з бірюзовою водою.

TAYANNA насолоджувалася відпочинком без косметики, проте численні ланцюжки на шиї та браслети на руках знімати не стала. Вона вразила фоловерів не лише своїми вподобаннями під час вибору відпочинку, а й природною красою та стрункістю.


TAYANNA з сином Даніелем / Фото Instagram / @tayanna_reshetnyak