23-річна дружина Джастіна Бібера нещодавно демонструвала обкладинку для глянцю, яка, станом на 14 серпня, зібрала більше мільйона вподобань від користувачів. Зараз же в інстаграмі та на сайті видання з'явилась уся фотосесія, автором якої стала талановита Зої Гроссман.

До теми У піджаку на голе тіло: Гейлі Болдвін оголила груди на обкладинці глянцю – спокусливе фото

Для фотосесії Гейлі стилісти підібрали сексуальні образи: шкіряну білизну, oversize-костюми з натяком на маскулінність, стильні купальники та речі з деніму. Речі належали таким люксовим брендам, як Dior, Saint Laurent, Prada, Louis Vuitton і Bottega Veneta. Щодо маскулінності та чоловічих образів, то модель в інтерв'ю для журналу зізналась, що завжди любила носити чоловічий одяг.

Я ніколи не була тією жінкою, яка ніколи не одягне одяг з чоловічого відділу. Я часто ношу чоловічі брючні костюми і люблю міксувати в своєму стилі чоловічі силуети,
– пояснила зірка.

Фотосесія відбулась у фотостудії, ймовірно, з дотриманням усіх карантинних норм. Особливу увагу привертають звабливі та оголені форми Гейлі. Майже на всіх знімках вона посує топлем або ж у білизні та купальнику. Пропонуємо переглянути усю фотосесію гарячої Бібер.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч: