Про це пишуть на Entertainment Tonight.

За словами Клуні, за ситуацію, що склалася, має понести відповідальність не лише Вайнштейн, а й ті, хто покривав його вчинки.

Читайте також: Як відреагували актори та режисери Голлівуду на секс-злочини Гарві Вайнштейна

"Я хочу знати, хто приводив жінок до готелю, а потім лишав їх для Гарві. Хочу знати, хто це робив. Гарві своє отримає, і він заслуговує на це. Але є інші люди, вплутані в це, і вся ця культура, якій треба покласти край", – наголосив Клуні.


Гарві Вайнштейн і Джордж Клуні

Але окрім того, Джордж поділився, що навіть його дружина Амаль Клуні колись у своїй роботі теж ставала жертвою сексуальних домагань. Як відомо, Амаль є відомим юристом та активістом.

Читайте також: Неймовірна Амаль Клуні: мати двох дітей та успішна кар'єристка

Вона в юриспруденції зіштовхувалася з такими ж ситуаціями. Це відбувається повсюди, і з цим треба розбиратися, як із проблемою для всіх нас. І ми маємо боротися з нею на повну силу, бо такий тип нападу, про який говоримо – страшенно обурює те, що так довго такому дозволялося відбуватися,
– підкреслив актор.

Джордж також додав, що знає Гарві Вайнштейна протягом 20 років і за цей час чув від нього, що у кінопродюсера були певні стосунки з жінками, однак не надавав цьому великого значення. А все тому, що він не хотів думати погано про колег-акторок.

А ще Джордж Клуні впевнений, що раніше ця історія не набула розголосу, бо компанії Вайнштейна Miramax та The Weinstein Company платили ЗМІ за мовчання.

До слова, нещодавно відомий американський режисер Квентін Тарантіно шокував заявою, зазначивши, що він раніше знав про деякі злодіяння стосовно жінок, які вчинив скандальний Гарві Вайнштейн, але роками мовчав про це.