Про це пишуть в інтерв’ю New York Times.

Творець картини "Кримінальне чтиво" зізнався, що знав про поведінку кінопродюсера з жінками не "з других рук". І навіть незважаючи на допис в Twitter про те, що новина його "ошелешила", тепер він розповів більше.

Читайте також: Актор Ченнінг Татум різко висловився стосовно секс-скандалу з Гарві Вайнштейном

Я знав достатньо, щоб зробити більше, ніж зробив. Це було більше, ніж звичайні чутки, звичайні плітки. Це було не з других рук. Я знав, що він зробив декілька таких речей,
– заявив Тарантіно.

За словами режисера, його колишня, акторка Міра Сорвіно, жалілася йому на Вайнштейна, який її мацав. Також, зізнався Квентін, він знав про домовленість між Гарві Вайнштейном та акторкою Роуз Макгавен. Відтак режисер зізнався, що тоді він тоді не оцінив масштабу проблеми і продовжував працювати з продюсером. Тепер же Квентін Тарантіно дуже шкодує про те, що "не зробив нічого більшого".

"Все, що я говорю зараз, лунатиме як лайнове виправдання", – зазначив Тарантіно.

Читайте також: На хвилі секс-скандалу Гарві Вайнштейна планують виключити з Гільдії продюсерів США

Йому зараз дуже соромно за свою поведінку, тому він прийняв рішення припинити співпрацю з Гарві Вайнштейном, з яким товаришував протягом 25 років, і з яким зняв чимало своїх знаменитих картин. Серед них "Кримінальне чтиво", "Джекі Браун", "Вбити Білла", "Безславні виродки", "Джанго звільнений" і "Мерзенна вісімка".