Сайт "24" вирішив з'ясувати, хто ж така Амаль Клуні і як вона добилась такого успіху у своїй кар'єрі та сімейному житті.

39-річна жінка народилася в 1978 році в Бейруті, Лівані. Жагу до навчання дівчинці заклали ще в дитинстві, коли ще жіноча освіта на Сході була небажаною. Її бабуся зуміла закінчити американський університет, її мати Барію Аламуддін стала журналістом та редактором видання "Аль-Хайят", а батько Рамзі Аламуддін був професором Бейрутського університету.

Читайте також: Джордж Клуні – одне з найпопулярніших облич Голлівуду останніх 20 років

Згодом батьки відвезли маленьку Амаль в Лондон в час громадянської війни в Лівані. Після школи у Великобританії, Амаль навчалася в коледжі Сент-Хью Оксфордського університету, а згодом поїхала в США отримати знання на юридичному факультеті Нью-Йоркського університету за спеціальністю "Міжнародне право, питання екстрадиції та захист прав людини". Навчання в університеті була закнічила з відзнаками та преміями. Практику Амаль адвокат пройшла в американському Апеляційному суді.


Амаль Клуні після закінчення Оксфорду

Як розповідали батьки, Амаль ще зі школи привчила себе не відволікатися на розваги, тому, коли ровесники проводили час в клубах, дівчинка сиділа над книгами і довідниками.

Вже у 2004 році жінка отримала місце роботи в якості юридичного радника з Югославії при суддях в Міжнародному суді ООН і Міжнародному кримінальному суді, а також була старшим юридичним радником прокурора в Спеціальному трибуналі по Лівану. Через декілька років Амаль отримала сертифікат на право працювати адвокатом в Англії. У 2010-му її прийняли в штат престижної юридичної фірми "Doughty Street Chambers", де вона зайняла місце юриста з правом захищати інтереси клієнтів в судах вищої юрисдикції.


Амаль Клуні в ООН


Амаль Клуні на одному із судових засідань

З початку своєї юридичної "справи" вона завжди бралася тільки за гучні справи, які мали міжнародний резонанс. Трибунал по Лівану працював у справі вбивства Рафіка Харірі, прем'єр-міністра країни. Підсумком стала її книга The Special Tribunal for Lebanon: Law and Practice.


Амаль Клуні на презентації книги

Потім Аламуддін взялася за справу Юлії Тимошенко, яка отримала 7 років в'язниці за "перевищення влади". Амаль захищала Юлю в Європейському суді з прав людини. Вона також взялася за справу засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа, який знаходився в міжнародному розшуку і ховався в Еквадорі. Незважаючи на відсутність офіційних звинувачень, справа набула величезний резонанс.


Амаль Клуні та Джуліан Ассанж

Жінка мала безпосередній стосунок до подій "арабської весни" у 2010-2012 роках, де кинулася захищати журналіста "Аль Джазіри" Мохаммеда Фахмі, якого звинуватили в пособництві організації "Брати мусульмани". Амаль зробила з цього приводу багато заяв про захист прав людини і необхідність звільнити Фахмі і інших журналістів. Тим часом, Фахмі потрапив до в'язниці на 7 років.

Амаль також представляла уряд Камбоджі в справі про територіальну суперечку з Таїландом в Постійній палаті третейського суду. А також займалась справою колишнього президента Мальдів Мохамеда Нашида, якого в лютому 2015 році заарештували за звинуваченням, пов'язаним з арештом голови Кримінального суду країни Абдула Мохаммеда в 2012 році.

Також Амаль займається соціальною роботою і викладає курс про права людини в університетах. Амаль неодноразово включали в списки найсексуальніших адвокатів планети, її називають ідеалом та про її стиль одягу говорять із великим захопленням. Амаль володіє англійською, французькою та рідною арабською мовою, а деякі люди стверджують, що мозок юристки працює, немов "Роллс-ройс".


Амаль Клуні і її елегантні образи


Амаль Клуні вражає своїм неповторним відчуттям стилю

Займаючись соціальною роботою, Амаль познайомилася з Джорджем Клуні – знаменитим актором і громадським діячем. Амаль вивчала програму запуску космічних супутників (щоб відстежити терористичні формування на її батьківщині), через що і про неї дізнався Джордж Клуні. В той час голлівудський актор якраз розлучився з тодішньою дівчиною і вирішив спробувати оволодіти серцем успішної кар'єристки.


Одна з перших фотографії Амаль та Джорджа Клуні

Амаль відмовила йому у зустрічі, на що Джордж аж ніяк не сподівався. Проте згодом між Амаль і Джорджем все ж зав'язалися стосунки, і вже 27 вересня 2014 року Амаль Аламуддін у Венеції вийшла заміж за голлівудського актора Джорджа Клуні та взяла прізвище чоловіка. Церемонія одруження проходила у Венеції в одному з готелів, що виходить на знаменитий Гранд-канал. А скріпив шлюб мер Риму.


Амаль Клуні приміряє весільну сукню

Відправлення на весільню церемонію Амаль Клуні і Джорджа Клуні:

Весілля Джорджа та Амаль Клуні


Фото з весілля Джорджа та Амаль Клуні


Весільна церемонія Амаль та Джорджа Клуні

Після весілля Клуні презентував коханій чудовий особняк" Aberlash House" в британській провінції Соннінг (особняк в георгіанському стилі з дев'ятьма спальнями), а наречена теж зробила для нього свого роду подвиг – відмовилася від багаторічної звички курити та запізнюватися.


Маєток Амаль та Джорджа Клуні в Англії

В лютому 2017 року вперше з'явились чутки про вагітність 39-річної Амаль. В деяких ЗМІ повідомляли, що зіркова пара вдалася до штучного запліднення. І теплого 6 червня 2017 року Амаль Клуні разом з Джорджем в одному з лондонських пологових будинків стали батьками двійні, – дочки Елли та сина Олександра.


Амаль Клуні та Джордж Клуні