Джонні Депп отримав кінонагороду

Світлину Джонні Деппа поширили в інстаграмі польського кінофестивалю Energa Camerimage. "Золоту жабу" актор отримав за роль у біографічній драмі "Мінамата". Стрічка закривала кінофестиваль та вразила всіх експертів історією про військового фотографа Юджина Сміта, який документував наслідки масового отруєння в Японії. Правдоподібна гра актора та моторошні кадри не залишили нікого байдужим.

Цікаво Прихильники Деппа вимагають звільнити Ембер Герд з "Аквамена 2": реакція актриси

Джонні Депп, який став "Найкращим актором з унікальною візуальною чутливістю", на час нагородження премією був на Багамах. Там він зробив фото, яке передав організаторам кінофестивалю. Перед камерою Джонні Депп позував зі статуеткою в руках, перебуваючи наче за ґратами.

Фото збентежило багатьох прихильників актора, а багато користувачів мережі побачили у світлині прихований символізм. За припущеннями, таким чином Джонні Депп хотів показати протест проти рішення суду у справі з Ембер Герд.

Що відомо про судовий процес

У Лондоні відбулось вирішальне засідання суду у справі Джонні Деппа і Ембер Герд. Актора визнали винним у побитті дружини, а статтю таблоїду The Sun про домашнє насилля – "по суті правдивою".

Упродовж всього судового процесу Джонні Депп наводив фото- та відеофакти, які вказували, що цей шлюб був нездоровим. Ембер Герд також вдавалась до насилля та зраджувала актору. Судді взяли до уваги всі матеріали справи, однак все ж стали на сторону його колишньої дружини.

Сам Джонні Депп зізнався, що буде оскаржувати це рішення служителів Феміди, адже воно не тільки шкодить його репутації, але й кар'єрі. Наразі актора вже попросили відмовитись від зйомок у фільмі "Фантастичні звірі 3", а кіновиробники не квапляться пропонувати Джонні Деппу нові контракти.