Модельна кар’єра

Катя Осадча народилась 12 вересня 1983 року в Києві у сім’ї директора ВО "Київприлад" Олександра Осадчого та бібліотекарки Олени Осадчої. Також у Катерини є молодший брат.

Читайте також: Королева капелюшків: 20 модних образів Каті Осадчої


Катерина Осадча в дитинстві

Жінка з дитинства цікавилась музикою і танцями, але в юні 13 років вирішила почати кар’єру моделі. Так і розпочався нелегкий шлях Каті, яка була змушена виїжджати на зйомки в Японію, Німеччину, Англію та Францію. Через напружений графік юна Катя здавала випускні іспити екстерном, щоб далі продовжувати роботу в Парижі.


Катерина Осадча в юності в ролі моделі

Через 5 років Катерина повернулась в Україну, закінчивши модельну кар’єру. Свої сили вона вирішила спробувати у телевізійній журналістиці. Для цього вона відвідувала заняття з поглибленого вивчення української мови, постановки голосу та дикції. В той же час Осадча вчилась на заочній формі навчання на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Катерина Осадча в юності в ролі моделі

Робота на телебаченні

Перший досвід на телебаченні дівчина отримала на Першому національному каналі, працюючи кореспондентом. У 2005 вона перейшла на телеканал "Тоніс", ставши ведучою "Світських хронік", а вже через 2 роки її запросили стати ведучою програми "Світське життя" на Першому національному, яку з 2008-го почали транслювати на телеканалі "1+1". Згодом її кар’єра стрімко злетіла в гору. Вона інтерв’ювала найкращих зірок Голлівуду по всьому світу.


Катя Осадча бере інтерв'ю в Періс Хілтон та Кріса Зілка

З початку роботи на програмі стилісти їй створили безпрограшний елемент образу, – капелюшки. Хоч у повсякденному житті вона їх не любить носити, але її колекція налічує більше кількох сотень уборів. Один з них навіть потрапив на світові шпальти ЗМІ. Це сталось у 2009 році, коли ведуча приїхала у Великобританію на щорічні кінні змагання "Royal Ascot". Її голову прикрашав капелюшок у вигляді ворони, яка сидить на гілці, що одразу впав в очі місцевим журналістам з видання "Daily Telegraph".


Катя Осадча з екстравагантним капелюшком у Лондоні, 2009 рік

За останнім 10 років жінка взяла участь у десятках телевізійних проектів, найвідоміші з яких – "Танці з зірками", "Голос країни", "Голос. Діти", "Маленькі гіганти", "Модель XL" та багатьох інших. Також Катерина Осадча удостоїлася багатьох нагород, зокрема, "Жінка ІІІ тисячоліття" (2006), двічі входила у "100 найвпливовіших жінок України", ставала "Обличчям Києва" (2009), "Мамою року"(2018) і отримувала премію "Телетріумф".


Катерина Осадча з премією "Телетріумф"

Особисте життя

Незважаючи на активну модельну і телевізійну кар’єру, жінка збудувала щасливу сім’ю, з якою проводить весь свій вільний час. Катя Осадча двічі була одруженою. Вперше жінка вийшла заміж у 2001 році за бізнесмена і народного депутата від "Партії зелених" Олега Поліщука. Наступного року у неї народився син Ілля, але вже в 2004 році ведуча розлучилась з чоловіком.

Читайте також: Як святкує день народження Катя Осадча: фото


Катя Осадча і дорослий син Ілля

Неочікувано для всіх, у 2016 році почали з’являтись чутки, що у Катерини Осадчої і в її напарника Юрія Горбунова зав’язався роман. Згодом ведуча завагітніла і в лютому 2017-го народила ще одного сина, якого назвала Іваном. Того ж місяця пара оголосила, що вони офіційно одружені.


Катя Осадча і Юрій Горбунов


Катя Осадча з сином Іваном

А Катерина Осадча і далі продовжує дивувати український шоу-бізнес своїми успіхами в кар’єрі та сімейному житті водночас. Жінка часто подорожує з рідними, спілкується з підписниками в Instagram і розповідає про своє щоденне життя, а ще не дуже полюбляє шумні вечірки. Любов та затишок з родиною – її найкращий відпочинок.


Катя Осадча на відпочинку в Греції

Журналісти LifeStyle 24 приєднуються до привітань і бажають досягати в житті лише найбільших висот!

Всі фото: Instagram-профіль Катерини Осадчої