Українська журналістка та ведуча багатьох телевізійних програм, зокрема – "Світське життя", народилася в Києві, де зараз і проживає. Її кар’єра розпочалась з модельного бізнесу, в якому вона працювала декілька років. Згодом вирішила перейти на телебачення.

Напередодні зірка опублікувала своє селфі на сторінці в Instagram.

"Останній день 34-річчя", – прокоментувала Катя.

Читайте також: Катя Осадча показала фігуру в купальнику на відпочинку: фото

Вже у 2007 році Катерина Осадча зайняла 96 місце в рейтингу "100 найвпливовіших жінок України" за версією журналу "Фокус", в 2013-му – 64. Головна особливість її унікального стилю – це капелюшки, з якими вона та її стилісти щоразу більше експериментують.

Навіть у 2009 році екстравагантний капелюшок Осадчої у вигляді ворони, що сидить на гілці, був відзначений британською газетою The Daily Telegraph як один з найбільш екстравагантних на королівських кінних скачках "Royal Ascot".

Щодо особистого життя, то Катя Осадча у 2001 році вперше вийшла заміж за бізнесмена і народного депутата від "Партії зелених" Олега Поліщука. А у вересні 2002 року народила від нього сина Іллю. У 2004 році їхній шлюб розпався.

Проте однією з найобговорюваніших подій 2017 року став роман Каті з іншою телевізійною зіркою України – Юрієм Горбуновим. Пара часто публікувала спільні фото разом, та навіть разом відпочивала. І в лютому 2017 року Катя Осадча і Юрій Горбунов офіційно оголосили, що вони офіційно одружені. Вже 19 лютого 2017 року у подружжя народилася дитина, – син Іван.

Читайте також: З’явилось закулісне відео зйомок Осадчої із новонародженим сином: зворушливі кадри

Пропонуємо переглянути 20 найцікавіших модних рішень з капелюшками, які зуміла поєднати Катерина Осадча. Підбірку зроблено з фотографій ведучої в її Instagram.

Читайте також: Юрій Горбунов показав миле фото із Катериною Осадчою