Про це вони розповіли на каналі "1+1" в спецпроекті "Світське життя. Рік Голосу".

Як зазначили ведучі, програма "Голос. Діти-2" стала першим спільним проектом, який і поєднав їхні долі. Юрій Горбунов розповів, що під час зйомок намагався підкорити Катю Осадчу увагою і турботою, а на фіналі проекту подарував своїй коханій букет тюльпанів. Так і розпочався службовий роман телепари, який розвивався на очах у тренерів і учасників проекту, проте багато хто до кінця не міг повірити в нього.

Я ніколи і подумати не могла, що моїм чоловіком стане Юрій Горбунов,
– зізналася Катя Осадча.

А от про народження спільної дитини їх надихнув проект "Голос. Діти-2". Як наголосили ведучі, щирі емоції та тепла атмосфера змусили телепару задуматися про власну дитину, і незабаром їхнє бажання здійснилося.

Дивлячись на дітей, на все, що відбувається навколо, я розумів, що без цього стосунки приречені. Саме до цього вони повинні приводити, і не раз,
– зазначив Юрій Горбунов.

Незважаючи на вагітність телезірки, Катя продовжувала працювати навіть за два тижні до пологів, про що зовсім не жаліє.

"На етапі нокаутів (один з етапів конкурсу – "24") я завжди сиджу на стільці за лаштунками і підтримую учасників. І так сталося, що на дев'ятому місяці вагітності це було просто спасінням, що я саме сиджу в цей момент. Так зійшлися зірки, що я встигла народити між нокаутами, прийти в форму і повернутися на прямі ефіри", – поділилася Катя Осадча.

Нагадаємо, що 18 лютого Катя Осадча вдруге народила дитину.

А вже через деякий час стало відомо, що свого новонародженого сина, Осадча і Горбунов, ймовірно, назвали Іваном.