Еротична зйомка Даші Трегубової

Даша Трегубова поділилась роликом в інстаграмі, де за її життям стежать близько 100 тисяч людей. Актриса показала фрагмент нової зйомки, в якій вона приміряла прозору сукню з піджаком, шкіряний костюм, трендові штани-палаццо з топом. Та найбільший ажіотаж викликали кадри, де Даша Трегубова позувала перед камерою повністю голою або в плащі, одягненому на голе тіло.

Дивіться також Найсексуальніші фото Ані Тейлор-Джой – зірки серіалу "Ферзевий гамбіт"

Вже у дописі актриса не приховувала, що на еротичні кадри її надихнула нещодавня зйомка Дженніфер Лопес. Американка також красувалась перед камерою голою, чим викликала захват у всього світу. Реалізувати задум Даші Трегубової допомогла фотограф Анастасія Водченко. Повторювати кадр Джей Ло українки не стали, однак натхнення все ж почерпнули з бездоганного знімка Лопес.

До теми Найсексуальніші ролі Дженніфер Лопес у кіно: фільми, які додадуть спекотності вихідним

Даша Трегубова в кіно

Не боїться Даша Трегубова і у стрічках демонструвати свою сексуальність. Мабуть, однією з найвідвертіших ролей актриси стала героїня Надя з серіалу "Брати по крові". У стрічці Даша Трегубова приміряла звабливі латексні костюми та перевтілилась у власницю будинку розпусти.

Сексуальна Даша Трегубова в кіно / Фото Кадр з серіалу

Не менш сексуальною Даша Трегубова постане і в майбутній стрічці "Аквамарин". Прем'єра її запланована на 2021 рік, а поки мережу підкорює сексуальне фото з актрисою в білизні.


Даша Трегубова у мереживній білизні / Фото Instagram / @dasha.tregubova