Аня Тейлор-Джой у серіалі "Ферзевий гамбіт"

Серіал "Ферзевий гамбіт" або ж "Хід королеви" б'є всі рекорди за переглядами на Netflix. Наразі стрічку переглянули понад 62 мільйони підписників платформи, що зробило її беззаперечним лідером серед нових проєктів компанії, повідомляє 24 канал.

До теми Уже не "Ретчед": Netflix назвав найпопулярніший серіал 2020 року

Не менший успіх отримала і 24-річна Аня Тейлор-Джой, яка зіграла у серіалі Елізабет Гармон. Актриса неперевершено перевтілилась у геніальну шахістку, вразивши всіх глядачів не тільки своєю грою, але й красою.

Та поки весь світ захоплюється зіркою "Ферзевого гамбіту", сама Аня Тейлор-Джой зізнається, що ніколи не вважала себе красивою. В інтерв'ю The Sun вона наголосила, що через це навіть не хоче переглядати власні роботи на великому екрані.

"Я ніколи і не думала і не думаю, що коли-небудь вважатиму себе красивою. Не думаю, що я досить гарна, щоб зніматися в кіно. Це звучить жалюгідно, і мій хлопець каже мені, що люди будуть думати, наче я повна ідіотка, якщо кажу такі речі, але я просто думаю, що виглядаю дивно. Я не піду в кінотеатр, щоб подивитися фільм зі своєю участю, у мене є можливість переглянути його раніше", – зізналась вона.

Спекотно Сексуальні фото актрис Netflix, які розбурхали мережу

Окрім серіалу "Хід королеви", Аня Тейлор-Джой зіграла у десятках інших успішних проєктах. Серед них – фільм "Емма". Актриса прокоментувала зйомки, зазначивши, що через свої комплекси у неї навіть була панічна атака.

У мене дійсно була панічна атака через зйомки в "Еммі", тому що я думала: "Я перша потворна Емма". А фільм починається зі слів: "Я красива, розумна і багата", – додала вона.

Найсексуальніші фото Ані Тейлор-Джой

І хоч Аня Тейлор-Джой не в захваті від своєї вроди, весь світ захоплюється її красою. Журналісти 24 каналу вирішили спростувати думку зірки "Ферзевого гамбіту" та підібрали 9 найефектніших та найзвабливіших фото Ані Тейлор-Джой, які вже встигли підкорити мережу.