Найпопулярніший серіал на Netflix

Про це компанія оголосила у на офіційній сторінці у твіттері. За даними кіновиробників, всього за 28 днів серіал "Хід королеви" переглянули 62 мільйони людей. Такі дані є рекордними та перевищують показники лідера минулого місяця – серіал "Ретчед".

Дивіться також "Ферзевий гамбіт": чи існувала Бет Гармон в реальному житті та хто міг стати її прототипом

Окрім цього, компанія констатувала, що випередити "Хід королеви" зміг тільки документальний проєкт про Джо Екзотіка "Король тигрів", який зібрав на 2 мільйони більше переглядів.

На такий успіх вже відреагував шоураннер серіалу Скотт Френк. У коментарі The Hollywood Reporter він зізнався, що ніхто з авторів серіалу не очікував на такі шалені показники. Також представник телепроєкту додав, що стрічка зуміла підкорити глядачів у 92 країнах світу, що теж є рекордно.

Я одночасно задоволений і приголомшений відгуком. Це просто далеко за межами того, що будь‑хто з нас міг уявити.... Ми дуже вдячні, що багато хто знайшов час, щоб подивитися наше шоу, – зазначив Скотт Френк.

Що відомо про серіал "Хід королеви"

Стрічка розповідає про видатну шахістку Бет Гармон. Після моторошної автокатастрофи її мама помирає, а дівчинка того ж дня потрапляє у сиротинець в Кентуккі. Ця подія перевернула все життя Бет, відтак їй доводиться шукати друзів та пристосовуватись до строгих правил.

Випадково дівчинка натрапляє на прибиральника, який грав у шахи. Згодом Бет таки вмовила чоловіка навчити її цієї гри і вже невдовзі могла обіграти не тільки свого вчителя, але й студентів місцевого коледжу. З дорослішанням знання і вправність Гармон тільки удосконалюється, а їй вже до снаги обіграти в партії найвідоміших шахістів, якими захоплюється вся Америка. І тільки один суперник відділяє її від звання "Найкращий гравець світу".

До теми "Хід королеви": 5 вагомих причин подивитись серіал про шахи

У серіалі показано не тільки шлях Бет Гармон до успіху, але й її падіння. Через славу вона стає залежною від транквілізаторів, а також переживає романтичні пригоди і втрату близьких людей.

"Хід королеви": дивіться трейлер до серіалу