Не варто використовувати свіжий гній чи курячий послід, бо можна спалити урожай. Краще використати попіл. Чому і як підживлювати часник попелом – розкаже 24 Канал.

Ви пропустили Будете шкодувати, якщо не зробите цього: навіщо зав’язувати листя часнику вузлом

Підгодівля часнику попелом

Деревний попіл – перевірений народний засіб, який сприяє тому, що головки часнику активніше розвиваються. Також рослина стає стійкішою до хвороб та шкідників.

  • Найлегший спосіб, який не потребує багато часу та зусиль – просто розсипати попіл на грядку після поливання. Часник потребує корисних речовин, тому що з половини червня головки починають набирати масу.

Розсипаємо попіл по грядці
Розсипаємо попіл по грядці / Фото Kvitka.info

Можна приготувати настій на основі попелу. Знадобиться 1,5 склянки просіяної речовини на 10 літрів води. Розчин повинен бродити упродовж 3-4 годин. У складі попелу міститься на лише у великій кількості калій, але також не менше фосфору та інших необхідних рослинам сполук.

Чимало городників рекомендують удобрювати часник у червні настоєм із попелу ще з одною корисною речовиною. Для цього візьміть:

  • 1 склянка попелу з дерева;
  • 10 літрів води;
  • 1 стакан оцту 9%.

Цей метод дуже зручний тим, що його дозволяється використовувати одразу після приготування. Часник підживлюємо під корінь.