Афіша

Гумор, театр, джаз та концерти: культовий Caribbean Club у Києві анонсував травневу програму
4 трав
15:14
1 травня Київ покинув червону зону, а карантинні обмеження у столиці послабили. Разом із цим культовий клуб Caribbean Club Concert Hall оголосив про відновлення роботи у форматі ресторану та концерт-холу з камерними подіями.
Зимова країна на ВДНГ: куди піти у Києві на зимові свята
1 січ
17:22
7 грудня у Києві відкривається гігантський майданчик зимового відпочинку – "Зимова країна на ВДНГ". За чотири сезони свого існування "Зимова країна на ВДНГ" встигла перетворитися на головну різдвяну традицію всіх киян і гостей міста. На відвідувачів парку розваг чекає ковзанка, святковий ярмарок, тюбінгові гірки, крижані скульптури та багато іншого.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.