Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, перед запрошенням на кастинг Вайнштейн цікавився у неї, чи Кара цілувалася з жінками. Попри те, що дівчину це питання знітило, вона все ж погодилася на зустріч і вже там продюсер до неї чіплявся.

Читайте також: Оскароносного продюсера Гарві Вайнштейна звинуватили у сексуальних домаганнях

"Коли я зайшла в номер, я побачила іншу жінку в кімнаті і відразу подумала, що я в безпеці. Але він попросив нас поцілуватися", – додала Кара.

Жінка була не проти та почала до неї наближатися, але Кара спробувала вийти з ситуації несподівано та стала співати, після чого сказала, що їй треба вийти і забрати машину. Але продюсер зупинив її біля дверей, став перед ними і спробував її поцілувати. Делавінь зупинила його і вийшла з кімнати.

Про інцидент вона мовчала через страх та боязнь зашкодити дружині продюсера Джорджині Чепмен, з якою вона в хороших стосунках.

Відтоді я почувалася жахливо, тому що знялася в його фільмі. Я навіть відчувала, що я не заслужила цю роль. Я довго сумнівалася, чи варто взагалі мені говорити про це. Я не хотіла нашкодити його сім'ї. Я почувалася винною, ніби зробила щось неправильне. Мене шокувало те, що багато жінок, яких я знаю, також перебували в таких ситуаціях. Ніхто не говорив про це через страх,
– наголосила відома актриса та модель Кара Делавінь.

Після інциденту вона знялася в двох фільмах Вайнштейна – "Паперові міста" і "Тюльпанна лихоманка".

Читайте також: Дружина Гарві Вайнштейна подала на розлучення через секс-скандал в Голлівуді

До слова, Кара вже стала 17 особою, яка підтвердила сексуальні домагання зі сторони Гарві Вайнштейна.

Нагадаємо, стаття у виданні The New York Times 5 жовтня викрила злодіяння Вайнштейна, які він здійснював десятиріччями. Першими, хто підтвердив свідчення видання, стали Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд. Після цього відразу ж відгукнулись Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу, над якими продюсер також здійснював наругу. Згодом про сексуальні домагання заявила й італійська актриса Азія Ардженто. Однією з останніх зірок стала Леа Сейду – зірка фільму про Джеймса Бонда.