Про це знаменитість розповіла виданню The New Yorker.

Зірка теж довгих 20 років не наважувалась розповісти ті жахливі події, які трапились з нею у 1997 році в Hotel du Cap-Eden-Roc на півдні Франції.

Читайте також: Режисера Романа Поланскі звинуватили в згвалтуванні німецької актриси

Ардженто пригадала, що коли їй був 21 рік, її запросили на вечірку, яку влаштовувала кіностудія Miramax, власниками якої були брати Вайнштейни. У певний момент Гарві покликав Азію до нього в номер. Вона ж погодилася без зайвих питань, оскільки не очікувала нічого поганого від людини, якою захоплювався весь Голлівуд.


Азія Ардженто і Гарві Вайнштейн у 2004 році

На той момент студія Miramax випустила вже низку фільмів, які отримали безліч нагород – "Кримінальне чтиво", "Англійський пацієнт" та інші. Ардженто зізналася, що спочатку ніщо її не насторожувало, вони просто спілкувалися з Вайнштейном, поки той не попросив зробити йому масаж спини. Азія неохоче погодилася.

За її словами, Гарві спочатку роздягнувся до пояса, потім несподівано спустив штани й труси і продемонстрував молодій акторці свій статевий орган, який перебував у стані ерекції. Акторка відскочила, та продюсер схопив її і примусив до орального сексу.

Я пручалася, але він був сильнішим і набагато більшим за мене ... Це був справжній жах. Я сиділа на ліжку і плакала. Бурмотіла: "Я не повія, не повія". А він стояв і сміявся,
– гірко розповіла акторка.

Нагадаємо, що нещодавнє розслідування в The New York Times опублікували інформацію про те, як оскароносний кінодіяч та співзасновник The Weinstein Company і Miramax Films, Гарві Вайнштейн, десятиріччями чинив сексуальні домагання щодо кіноактрис та купував мовчання своїх жертв. Такі зловдіяння підтвердили щонайменше дві актриси: Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд.

10 жовтня про сексуальні домаганання офіційно заявили ще такі актриси як Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.