Про це пишуть у The New York Times.

Колишня німецька актриса Ренате Лангер заявила, що Поланскі поглумився над нею в 1972 році, коли їй було 15 років. В той час вона працювала в модельному агентстві в Мюнхені і з дозволу батьків вона відвідала режисера в його будинку в швейцарському Гштаад, щоб обговорити роль в кіно.

Читайте також: Найжорстокіший маніяк століття вперше за 10 років розповів про злочини

За словами Лангер, Поланскі зґвалтував її в спальні свого будинку, не дивлячись на її опір. На наступний день дівчина покинула Гштаад, а через місяць після цього Поланскі зв'язався з нею, вибачився за свою поведінку і запропонував роль у фільмі "Що?" з Марчелло Мастроянні. Актриса погодилася, однак пізніше в Римі, коли вона була одна в будинку, режисер знову згвалтував її.


Ренате Лангер

Актриса звернулася в поліцію Швейцарії, де не діє термін давності у справах про сексуальне насильство по відношенню до дітей, але там закон обмежує судове переслідування у справах, які відбулися багато років тому. 61-річна Лангер сподівається, що її скарга буде розглянута.

За її словами, вона так довго не могла розповісти страшний спогад з дитинства, щоб не травмувати своїх батьків. В той час в її матері трапився серцевий напад, через що Лангер ще більше не хотіла її хвилювати. А всі переживання стосовно вчинку Романа Поланскі вона обговорювала лише зі своїм бойфрендом. Зараз, коли батьків Лангер немає в живих, вона зважилася розповісти поліції і громадськості правду.


Роман Поланскі в молодості

До слова, це не перше жахливе звинувачення в адресу французького режисера та сценариста. Його вже тричі звинувачували у згвалтуваннях від інших жінок. Вперше у згвалтуванні його звинуватила у 2010 році Шарлотта Льюїс. На момент вчинку режисера їй було 16 років. Слідом за нею непублічна дівчина на ім'я Робін висунула Поланскі аналогічні претензії.

Однак був один випадок у 1977 році, коли його визнали винним у зґвалтуванні 13-річної Саманти Геймер. Після обстежень в лікарнях, він провів 42 дні у в’язниці, однак дізнався, що йому планують присудити 50 років тюремного терміну. Через це Роман залишив США, щоб втекти від кримінального переслідування і подався до Європи.

Читайте також: Поланскі відпустили і не відправлять у США

У червні 2017-го стало відомо, що Саманта Геймер, яку 40 років тому зґвалтував відомий режисер, давно пробачила кривднику і втомилася від судової тяганини. Наразі 84-річний Роман Поланскі живе у Парижі і не отримав жодного покарання.