Про це пишуть в People.

41-річна Чепмен не витримала шокуючих новин про свого чоловіка-продюсера Вайнштейна, який домагався та гвалтував голлівудських актрис та співачок.

Моє серце розривається від болю за всіх жінок, які зазнали нестерпні страждання унаслідок цих непробачних дій. Я вирішила залишити чоловіка. Турбота про моїх маленьких дітей – на першому місці, і я прошу засоби масової інформації зараз поважати моє приватне життя,
– заявила вона у виданні.

Ще у 2015 році, коли в Голлівуді вперше почали з'являтись чутки про домагання оскароносного продюсера Вайнштейна, вірна дружина Джоржина вставала на захист свого чоловіка і та заявляла, що її чоловіка несправедливо звинуватили в сексуальних домаганнях італійської моделі Амбри Батіллани.


Гарві Вайнштейн і Джорджина Чепмен

Однак, вона не очікувала, що стаття у виданні The New York Times 5 жовтня відкриє правду на злодіяння Вайнштейна, які він здійснював десятиріччями. Першими, хто підтвердив свідчення видання, стали Роуз МакГоуен та Ешлі Джадд. Після цього відразу ж відгукнулись Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу, над якими продюсер також здійснював наругу. Згодом про сексуальні домагання заявила й італійська актриса Азія Ардженто.

До слова, 65-річний Вайнштейн і 41-річна Чепмен одружилися в 2007 році, у них двоє спільних дітей – семирічна Індія Перл чотирирічний і Дашіелл Макс Роберт.