77-річнйи актор розповів про це у твіттері. Амітабх Баччан подякував всім прихильникам за підтримку та зізнався, що вже повністю одужав і повертається до свого маєтку в Мумбаї.

Читайте також 64-річний Мел Гібсон перехворів на коронавірус

Водночас син зірки Боллівуду Абхішек Баччан ще залишається у клініці. Після 3 тижнів лікування він ще має ускладнення від COVID-19 і позитивний тест на вірус. Скільки ще нащадок боллівудського актора проведе у лікарні, наразі невідомо.

"Я, на жаль, через деякі хронічні захворювання, не можу покинути клініку та досі борюсь із COVID-19. Дякую за всі ваші молитви і турботу про мене та мою родину. Дуже схвильований і вдячний. Я переможу цей коронавірус і повернусь здоровим! Обіцяю", – написав син Амітабха Баччана.

Що відомо про госпіталізацію Амітабха Баччана

Амітабх Баччан – це один з найвідоміших акторів Боллівуду. Він знявся у понад 200 фільмах, які добре відомі і в Україні. Дебютував актор і в Голлівуді: у 2013 році Амітабх Баччан знявся у фільмі "Великий Гетсбі" з Леонардо Ді Капріо і Тобі Магвайром.

Про госпіталізацію актора стало відомо 13 липня. Амітабх Баччан здав тести на COVID-19, які виявились позитивними. Через поважний вік його одразу ж госпіталізували в одну з клінік Мумбаї. Окрім цього, всі родичі 77-річного актора та його помічники також пройшли тестування. Тільки у старшого сина Амітабха виявили недугу.