Про це він розповів прихильникам у твіттері. За словами 77-річного Амітабха Баччана, наразі він перебуває в госпіталі, де робив тестування на COVID-19. Оскільки люди в його віці є у зоні ризику, медики вирішили стежити за станом здоров'я боллівудського актора.

До теми Індійська модель Айшварія Рай заразилася коронавірусом

Окрім цього, всі родичі Амітабха Баччана також пройшли перевірку на коронавірус. Та тільки в його сина Абхішека виявили COVID-19. Боллівудський актор одразу ж звернувся до всіх близьких та знайомих, які контактували з ним за останній тиждень та попередив, аби вони стежили за своїм самопочуттям.

Мій тест на COVID-19 – позитивний. Я в лікарні під наглядом медиків. Сім'я і підлеглі також проходять тест на коронавірус, деякі ще очікують на результати. Але звертаюсь до всіх людей, з якими особисто зустрічався за останні 10 днів: будь ласка, перевірте своє здоров'я,
– написав стурбований актор.

А от його син вже розповів прихильникам, що наразі в нього та зіркового батька хвороба протікає у легкій формі. Тому прихильники очікують, коли Амітабха Баччана і його первістка випишують зі шпиталю.

Що відомо про Амітабха Баччана

Амітабх Баччан – один найпопулярніших акторів Боллівуду. В Індії його знають всі любителі кіно, адже харизматичного чоловіка можна побачити у таких стрічках, як "Вір і Зара", "Банті та Байлі", "Стопами батька", "Ніколи не кажи "Прощавай", "Привид вілли Натхів", "Вогненний шлях", "Тривала розплата", "Стіна", "Любовний зв'язок", "Любов і зрада", "Закохані", "Помста і закон" та ін.

Та Амітабх Баччан ще й добре відомий українським глядачів. Окрім знаменитих фільмів Боллівуду, актора могли побачити у стрічці "Великий Гетсбі". Там Амітабх Баччан зіграв Майєра Вульфшіма. Однак підкорювати Голлівуд актор не захотів.

Сумніваюся, що в Голлівуді я був би гідно оцінений. Я погодився на цю роль тільки в знак дружби з режисером Лурманом, з яким ми познайомилися під час однієї з його поїздок в Індію, і розвивати цю історію не хотів,
– розповідав Амітабх Баччан.

Цікаво, що таки світове визнання актор отримав. Амітабх Баччан став першою зіркою Боллівуду, чия статуя прикрасила колекцію воскових фігур Музею Тюссо.