Про те, що Ребел Вілсон досягнула своєї мети, вона повідомила на особистій сторінці в інстаграмі. Американська акторка, відома завдяки комедійним ролям у різних фільмах, поставила собі за мету схуднути до кінця 2020 року до 75 кілограмів.

До слова Дружина Григорія Решетника показала, як виглядає після пологів: перше фото

У січні Ребел Вілсон повідомила, що цей рік стане для неї роком здоров'я. Вона вела активний спосіб життя і боролась із зайвими кілограмами. Зірка не забувала ділитись успіхами з прихильниками, і показала влітку свої форми в спортивному вбранні.

Днями акторка повідомила, що досягла бажаної ваги на місяць швидше. Хоч вона більше акцентувала на здоровому способі життя, а не на цифрах на вазі, їй вдалось досягти позначки 74,6 кілограмів. Ребел схудла більш ніж на 20 кілограмів.

Досягла бажаної ваги з місяцем в запасі! І хоча справа не в цифрах, а в здоров'ї, мені потрібна була чітка мета, і я вибрала 75 кілограм,
– написала Ребел Вілсон.


Ребел Вілсон зараз важить 74,6 кілограм / Instagram / @rebelwilson

Знаменитість також повідомила, що планує поспілкуватися з шанувальниками у прямому ефірі у вівторок, 1 грудня. Вона хоче подякувати підписникам за підтримку та розповісти деталі її боротьби за здорове тіло.