Довгоочікувану появу малюка на світ подружжя не стало тримати в таємниці від публіки. Григорій Решетник з дружиною Христиною одразу ж поділились першим фото сина, на якому показали лише його крихітну ручку. За день після третіх пологів кохана ведучого вирішила продемонструвати шанувальникам в інстаграмі й себе.

До теми Григорій Решетник втретє став батьком: перше зворушливе фото

Новоспечена багатодітна матуся Христина Решетник сфотографувалась у сучасній палаті приватного пологового будинку. Перед дзеркалом вона позувала в широкій білій сорочці, яка не підкреслювала жіночний силует. Розпущене волосся вона зібрала ззаду, а наносити косметику на обличчя не стала, показавши неймовірну красу після пологів.

Перший день після пологів. Почуваюсь супер. Незвично тільки, що живота немає,
– пожартувала дружина Григорія Решетника.

Христина додала, що на народження сина подружжя чекало в день її народження – 25 листопада. Однак малюк вирішив "затриматись" всього на три дні.

"Він у нас справжній чоловік і вирішив, щоб у кожного було своє свято. Хоч і з різницею в три дні. Наше маленьке чудо – найкращий подарунок всього 2020 року", – зворушила зізнанням кохана ведучого.

Дружина Григорія Решетника після пологів
Дружина Григорія Решетника після пологів / Фото Instagram / @kristina_reshetnik

Нагадаємо, що сам Григорій Решетник в захваті від народження третього сина: "Тепер я – багатодітний тато. У нас народився 3 синочок! Він справжній красунчик! Я дякую своїй коханій дружині-героїні за цей подарунок! Мені здається, що від сьогодні я вмію літати".