Телеведучий поділився зворушливою новиною на особистій сторінці в інстаграмі. У суботу, 28 листопада, Григорій та Христина Решетники стали багатодітними батьками. Вони опублікували першу милу світлину та поділились емоціями з прихильниками.

Цікаво Зіркові нащадки: які знаменитості стали батьками у жовтні

На фото зображена крихітна ручка хлопчика, яку тримають зіркові батьки. Також там видно бірку, де вказана дата народження малюка.

Тепер я – багатодітний тато. У нас народився 3 синочок! Він справжній красунчик! Я дякую своїй коханій дружині-героїні за цей подарунок! Мені здається, що від сьогодні я вмію літати, – поділився емоціями Григорій Решетник.

"Це хлопчик! Як ми на тебе чекали, наша третя величезна любов", – написала Христина Решетник на своїй сторінці.

Що відомо про третю вагітність Христини Решетняк?

Радісною новиною про чергове поповнення в сім'ї Христина поділилася в липні. Зіркова дружина влаштувала сімейну фотосесію і, оприлюднивши кадри, зізналася, що вагітна. Григорій розповідав, що його обраниця завагітніла під час родинної відпустки на Мальдівах. Пара дізналася про це вже після повернення в Україну та початку карантину. Закохані мріяли про третю дитину і ця мрія здійснилася.

Кохана популярного телеведучого після розсекречення особливого стану не приховувала округлого животика. Вона позувала у різноманітних фотосесіях, де приміряла красиві образи та демонструвала своє тіло.

Вкінці жовтня Решетник зізнався, що у них народиться хлопчик. Раніше Христина ділилася, що хоче третього сина, а телеведучий запевняв, що однаково любитиме як сина, так і доньку. Зазначимо, зіркове подружжя виховує двох хлопчиків – Івана і Дмитра.