Ребел Вілсон: до і після схуднення

Нові фото Ребел Вілсон опублікувала на інстаграм-сторінці. На відміну від співачки Адель, яка також приголомшила різким схудненням, акторка вирішила демонструвати всі зміни свого тіла в мережі. Таким чином Ребел Вілсон може надихнути прихильників повторити її успіх у боротьбі із зайвою вагою.

Читайте також На що готові голлівудські актори заради ролі: 7 історій, які зможуть здивувати

Секретом акторки стали фізичні вправи, які вона виконує під наглядом особистого тренера. Ледь не щодня Ребел Вілсон виходить на пробіжку, роблячи ефектні фото на фоні неймовірних краєвидів у Каліфорнії.

Окрім цього, зірка комедій стежить за своїм харчуванням, що теж допомагає їй втрачати вагу. Наразі Ребел Вілсон зізналась, що позбулась 20 кілограмів. Разючу різницю можна побачити, порівнявши кадри з фільму "Ну невже не романтично?" 2019 року та теперішні фото. Та на цьому акторка не буде зупинятись: до кінця року вона хоче скинути 73 кілограми зайвої ваги та стати стрункою.

Ребел Вілсон до і після схуднення / Фото Instagram / @rebelwilson

Чи повпливає схуднення на акторську кар'єру Ребел Вілсон, поки прогнозувати складно. Зірка прославилась завдяки своїм пишним формам. Журналісти LifeStyle 24 підібрали кадри з найпопулярніших фільмів за участю Ребел Вілсон.


Ребел Вілсон і Енн Гетевей у фільмі "Шахрайки" / Фото Планета кіно


Ребел Вілсон у комедії "Ну невже не романтично" / Фото Ivi


Ребека Вілсон у фільмі "Як стати самотнім" / Фото Page Six


Комедія "Холостячки" з Ребел Вілсон / Фото Page Six