Днями актриса дала інтерв'ю журналу The New York Post, в якому не оминула питання про поповнення в сім'ї. Вагітна Роуз Леслі зізналась, що дуже щаслива та очікує на першу зустріч з первістком.

Дивіться також Кіт Герінгтон і його дружина Роуз Леслі вперше стануть батьками

Я відчуваю радісне хвилювання від очікування дитини! І я не можу дочекатися зустрічі з новим членом нашої сім'ї, – поділилась Роуз Леслі.

Що відомо про шлюб Роуз Леслі

Історія кохання Роуз Леслі та Кіта Герінгтона прикувала увагу всього світу. Все тому, що пара познайомилась на зйомках серіалу "Гра престолів" у 2011 році. Роуз і Кіт крутили роман на екрані, після чого почали будувати стосунки у реальному житті. І хоч персонажі акторів не мали щасливого шлюбу, зіркам саги це вдалось зробити.

У 2017 році Роуз Леслі та Кіт Герінгтон оголосили про заручини та вже за рік зіграли розкішне весілля у Великій Британії.

Хоч не обійшлось і без труднощів. Кіт Герінгтон змушений був пройти курс лікування у спеціальній клініці. Через шалену популярність і тиск суспільства актор страждав від депресії та зловживав алкоголем. Тепер Кіт Герінгтон одужав та вже готується до нової ролі.

Для обидвох акторів майбутня дитина стане першою, тому пара з трепетом очікує на появу малюка. Водночас Кіт Герінгтон розповідав раніше, що його дитина зможе подивитись, як зародились стосунки батьків у серіалі та почути історії, як вони продовжились у щасливому шлюбі.