22-річна Ель Фаннінг працює у кінематографі з 2-річного віку, і за підрахунками експертів, вона отримала вже близько 60 ролей, що означає – вона вже "зайшла на територію" Меріл Стріп. Сама ж дівчина віджартовулась в інтер'ю для Vanity Fair, що нещодавня роль у серіалі The Great (українською – "Велика) їй дуже сподобалась. У ній вона знайшла щось і для себе.

Стильно У рожевому плащі: Ельза Госк приміряла трендове вбрання – фото

Справжня Катерина Велика була дуже вільна в сексі, і люди принижували її за це. Секс – велика частина цього шоу, і я була рада вивчити цю сторону роботи. Особисто мені подобається бути голою. Я весь час ходжу голою. Це частина життя!
– розсміялась Фаннінг.

Поки у світі вирує пандемія коронавірусу, актриса живе у будинку своєї мами в долині Сан-Фернандо зі своєю 26-річною сестрою Дакотою та бабусею. Фотоісторія за участю Ель, автором якої стала Тірні Геарон, відбулась у Малібу, Каліфорнія. На обкладинці журналу Ель Фаннінг приміряла стильну сукню бренду Dior, яка ледь прикривала її груди без білизни. Поруч з нею позували дві собаки, а сама локація для зйомки була неймовірною – величний океан та ландшафт південного штату.


Ель Феннінг для Vanity Fair / Фото Vanity Fair, Тірні Геарон

Для зйомки дівчина одягнула розкішні образи таких брендів, як Dior, Marc Jacobs, Miu Miu, Bottega Veneta, Saint Laurent, KENNETH IZE і GUCCI.

Ель Феннінг для Vanity Fair / Фото Vanity Fair, Тірні Геарон