За даними 24 каналу, режисерами сатиричної стрічки виступили Гіта Патель і Метт Шекман. Їхні роботи добре відомі глядачам, адже саме цей голлівудський тандем причетний до створення "Відьмака", "Доктора Хауса", а також "Фарго".

Дивіться також: Серіали квітня: найцікавіші прем'єри, які варті вашої уваги

В основі сюжету серіалу – історія юної доньки німецького князя Софії Августи Фредеріки Ангальт-Цербстської, яка виходить заміж за російського імператора Петра III. Дівчина переїжджає до Російської імперії та змінює свою віру. Швидко Катерина ІІ розчаровується у своєму чоловіку, адже недолугий імператор приймає невдалі політичні рішення.

Серіал хоч і має історичні факти, однак створений у формі сатиричних замальовок. Тут глядачі зможуть побачити бурхливу молодість Катерини ІІ, її шлюб з Петром ІІІ та повалення імператора з престолу.

Відомо, що зйомки завершились до пандемії коронавірусу. Про це розповіла у мережі Ель Фаннінг, яка не стримувала захвату від майбутньої прем'єри.

Всього місяць тому закінчилася робота над серіалом, і ось уже прем'єра трейлера! Грати Катерину II було для мене честю. Я багато чому навчилася від цієї молодої жінки, яка повільно йде до влади в патріархальному світі. Прийшов час правити Росією по-іншому!
– поділилась вона.

Головні ролі у серіалі "Велика" отримали Ель Фаннінг, Ніколас Холт, Фібі Фокс, Адам Годлі, Гвілім Лі, Чаріті Вейкфілд. Їхню неймовірну акторську гру можна буде побачити вже з 15 травня. Саме на цю дату запланована прем'єра серіалу.

Дивіться трейлер до серіалу "Велика": відео