Трагічну звістку повідомили на сторінці актора у твіттері.

Важливо Помер Чедвік Боузман: біографія та найвідоміші фільми

На смерть Боузмана відреагували й у кіностудії Marvel. Останні роки Боузман брав активну участь в їхнії фільмах.

Наші серця розбиті, і наші думки з сім'єю Чедвіка Боузмана. Твоє спадщина буде жити вічно. Спочивай з миром,
– мовиться у повідомленні кіностудії Marvel.

Про причину смерті

Чедвіку Боузману поставили діагноз рак товстої кишки ще 4 роки тому. Попри це актор не припинив зйомки у фільмах та зіграв декілька фантастичних ролей. Публічно Боузман не казав про свій діагноз і пішов з життя у віці 43 років в оточенні дружини та близьких.

Справжній боєць, Чедвік переніс все це і подарував вам безліч фільмів, які ви полюбили,
– написали в акаунті актора.

Занепокоєння щодо самопочуття Боузмана нещодавно висловили його шанувальники, відмітивши з його відеороликів у соцмережах, що актор різко схуд.

Зверніть увагу Помер актор "Чорної пантери" Чедвік Боузман: реакція зірок

Що відомо про Чедвіка Боузмана: коротка біографія

  • Народився Боузман у 1976 році у Південній Кароліні. Чоловік закінчив університет Говарда, отримавши ступінь бакалавра в галузі режисури. Потім поїхав до Англії, де продовжив освіту в Британської академії драми.
  • Ще під час навчання в університеті Боузман грав на сцені, писав сценарії, зняв короткометражний фільм. Знаходив час і для регулярних тренувань: виконавець ролі "Чорної пантери" з дитинства грав в баскетбол.
  • На початку своєї кар'єри Боузман грав епізодичні ролі у серіалах. У 2013 році він звернув увагу Голлівуду і став зіркою.
  • Через рік він вразив публіку як Браун у біографічному фільмі "Вставай". Глядачі також могли бачити актора у кінострічках "Правосуддя" (2011), "Боги Єгипту" (2016), "Маршалл" (2017) тощо.
  • Однак найбільшу популярність Боузман отримав після ролі короля Т'Чалли у Marvel. За неї у 2018 році Боузман отримав титул "Актор року" за версією People's Choice Awards.