Соцмережі зірок кіновсествіту Marvel переповнені щемливими дописами через смерть успішного колеги Чедвіка Боузмана, який зіграв головну роль у голлівудському фільмі "Чорна Пантера". 24 канал пропонує дізнатись, як актори прощаються зі знаменитістю.

Важливо Помер Чедвік Боузман: біографія та найвідоміші фільми

Брі Ларсон

"Чедвік був тим, хто випромінював силу і спокій. Тим, хто міг постояти за себе. Тим, хто знайшов би час, щоб по-справжньому поцікавитися, як у тебе справи, і сказати слова підтримки, коли ти почуваєшся невпевнено. Я пишаюсь своїми спогадами. Розмови, сміх. Моє серце з тобою та твоєю родиною. За тобою будуть сумувати і ніколи не забудуть. Спочивай з миром, друже мій", – написала зірка стрічки "Капітан Марвел".

Кріс Еванс

"Я абсолютно спустошений. Душа розривається. Чедвік був особливим. Справжній оригінал. Він був глибоко відданим і допитливим митцем. Для нього залишилося стільки дивовижної роботи. Я нескінченно вдячний за нашу дружбу. Спочивай у владі, король", – зворушливо прокоментував смерть Чедвіка Боузмана зірка "Месників".

Кріс Гемсворт

"Я сумую за тобою, товариш. Моє серце абсолютно розбите. Один із найдобріших і справжніх людей, яких я зустрічав. Надсилаю любов і підтримку всій родині", – написав зірка фільму "Тор".

До теми Зірка "Чорної пантери" Чедвік Боузман помер у США

Марк Раффало

"Мені варто сказати, що трагедії, які накопичуються цього року, лише посилилися через втрату Чедвіка Боузмана. Яка людина, і який неосяжний талант. Брате, ти був одним із найкращих, і твоя велич тільки починалася. Люблю тебе", – зазначив актор "Месників".

Зої Салдана

"Мені доведеться сказати Сі, Бові та Зену, що Чорної Пантери немає. Про якого іншого короля я можу їм зараз розповісти?" – щемливо зазначила акторка "Аватару", згадавши трьох своїх дітей.

Marvel та Disney

Супергеройський кіновсесвіт Marvel та корпорація Disney також відреагували на втрату зірки "Чорної Пантери".

Наші серця розбиті, і наші думки з родиною Чадвіка Боузмана. Твоя спадщина буде жити вічно. Спочивай у мирі,
– йдеться у повідомленнях.

Кейт Гадсон

"Спустошена. У мене немає слів, просто любов і сльози зараз. Надсилаю всю любов його сім'ї та всій кінородині, якій було приємно працювати поруч із цим прекрасним чоловіком. Відпочивай, мій друже", – написала зірка комедії "Як позбутися хлопця за 10 днів".

Ґал Ґадот

"Я така шокована і сумна. Я висловлюю свої співчуття всій родині", – зазначила зірка "Диво-жінки".

Геллі Беррі

"Ось неймовірна людина з неосяжним талантом, яка пішла з життя, незважаючи на його особисту битву за лаштунками. Давайте ми сприймемо це як нагадування про те, що ми ніколи не знаємо по-справжньому, що можуть переживати люди навколо нас. Поводьтеся з близькими доброзичливо і бережіть кожну спільну хвилину", – наголосила голлівудська акторка.