Деякі жіночі імена обіцяють своїм власницям хороше сімейне життя. Вони можуть знайти обранця, з яким будуватимуть міцні стосунки, пише LifeStyle 24.

Вау Зверніть на них увагу: 4 жіночі імені, які оберігають своїх власниць

Дівчата, які мають ці імена, вдало виходять заміж

Тетяна

Існує думка, що ім'я Тетяна утворилося від римського чоловічого імені Татій. Інша теорія стверджує, що має давньогрецьке походження та перекладається як "засновниця". Таким жінкам важливо, щоб чоловіки дбали про них. Лише тоді розкриваються та проявляють своє щире кохання.

Єва

Давньоєврейське ім'я Єва трактується як "пустотлива", "жвава". Мабуть, у багатьох людей воно асоціюється з історією про Адама і Єву – саме вони були першими на Землі. Власниці цього імені дуже приваблюють чоловіків, тому ніколи не залишаються без уваги. Зазвичай, укладають щасливі шлюби.

Жіночі імена, які обіцяють щасливі стосунки Імена для дівчат, які хочуть вдало вийти заміж / Фото Canva

Зберігайте 4 рідкісні жіночі імені, які закохують з першого погляду

Оксана

З грецької мови ім'я Оксана перекладається як "чужинка", "мандрівниця". Деякі племена, зокрема скіфи та сармати, давали йому значення "світла". Дівчата, яким належить це ім'я, вміють знаходити спільну мову з чоловіками. Особливо вражають своїм почуттям гумору.

Злата

Ім'я Злата – слов'янське та трактується як "золото" або "золота". Існує версія, що його можна було зустріти ще у часи Середньовіччя, зокрема серед євреїв-ашкеназі. На жінок з іменем Злата чекає неймовірне сімейне життя. Вони вміють створювати вдома затишок та обожнюють дітей.

Список жіночих імен, які приносять щастя

Є ще декілька імен, які дарують дівчатам щасливу долю. Вони допомагають досягнути чималих успіхів у кар'єрі та не боятися труднощів. Цікаво, що ці імена не є рідкісними, так часто називають дітей в Україні.

  • Ірина – "мир і спокій".
  • Софія – "мудра", "премудрість", "мудрість".
  • Ольга – "свята", "чудодійка".
  • Наталія – "рідна", "благословенна", "різдвяна".
  • Дар'я – "переможниця", "багата" або "та, що володіє добром".