Співзасновниця Українського тижня моди та одна з найвпливовіших особистостей в цій сфері Ірина Данилевська днями дала інтерв'ю на Радіо НВ.

До теми Шерон Стоун знялась в стильній фотосесії і розповіла про ставлення до зовнішності

Жінка розповіла про найцікавіші колекції, що були представлені та Ukrainian Fashion Week. На ньому побував і Володимир Кличко, який представив одяг столичних комунальників, також були показані цікаві образи в стилі цифрових технологій.

Ірина Данилевська розповіла про своє ставлення до свідомої моди, коли стильний одяг робиться без шкоди для планети або й з користю для неї. Вона сказала, що до свідомої моди можна прийти різними шляхами. Ірина, наприклад, багато розмовляє з різними дизайнерами про все, що уповільнює моду і робить її одяг більш унікальним.

Жінка зазначила, що все більше дизайнерів переходять на екоматеріали для своїх колекцій заради відповідальності за довкілля. Це також є частиною свідомої моди. В Україні таким трендовим екоматеріалом стає конопля.

Що я можу точно сказати: уявляєте, коли вам шуба з коноплі набридне, ви її просто закопаєте у себе в саду, і все — без жодної шкоди для природи,
– розповіла Ірина Данилевська.

Дивитись повне інтерв'ю з Іриною Данилевською онлайн: