Як пише TMZ, церемонія прощання із Х'ю Хефнером відбулася в суботу, 30 вересня. За бажанням Х'ю Хефнера, який у 1992 році придбав місце у склепі поруч із зіркою Мерилін Монро в Лос-Анджелесі на Вествудском кладовищі, його поховають із першою зіркою видання Playboy.

Читайте також: Як жив Х'ю Хефнер: архівні фото

На похоронах були присутні тільки близькі люди Х’ю: вдова Крістал Харріс, четверо дітей від різних шлюбів і кілька представників його бізнес-імперії.

Засновник Playboy викупив місце в склепі ще 25 років тому, заплативши за нього 75 тисяч доларів.


Х'ю Хефнера поховали


Хефнера поховали біля Мерлін Монро//Getty images

Як відомо, близько десяти років тому у Хефнера почалися серйозні проблеми зі спиною. Через це він вкрай рідко з'являвся на публіці і більшу частину часу проводив лежачи.

Однак за два тижні до смерті засновник Playboy підчепив якусь інфекцію, характер якої не уточнюється. Саме інфекція стала причиною смерті Х'ю Хефнера.

Щодо спадку (більше 43 мільйонів доларів), то у заповіті Хефнера сказано, що усі його статки буде розділено між трьома його синами: Девідом, Купером і Марстоном, а також донькою Крісті Хефнер. Вдова Крістал Харріс, яка втричі молодша за покійного Хефнера, за умовами шлюбного контракту після його смерті не отримає жодних коштів окрім прикрас, які їй дарував засновник журналу.

Нагадаємо, що засновник культового Playboy Х'ю Хефнер помер в Каліфорнії у віці 91 року. Його оточували близькі люди.

Сайт "24" також зібрав найвідоміші цитати Хефнера та колекцію фотографій з будинку, де жив багатій, а також показав найкращі обкладинки журналу Playboy за всі роки його існування.