Про це передає TMZ із посиланням на джерела, наближені до сім'ї видавця.

Читайте також: Помер Х'ю Хефнер: біографія та особисте життя легендарного засновника Playboy

Як відомо, близько десяти років тому у Хефнера почалися серйозні проблеми зі спиною. Через це він вкрай рідко з'являвся на публіці і більшу частину часу проводив лежачи.

Однак за два тижні до смерті засновник Playboy підчепив якусь інфекцію, характер якої не уточнюється.

За словами джерела, родичі Хефнера вже почали побоюватися, що ослаблений організм мільйонера не зможе впоратися з інфекцією.

"Близькі Хефнера змирилися з неминучим вже тоді", – ствердили у джерелі.

Читайте також: Як жив Х'ю Хефнер: архівні фото

Щодо спадку (більше 43 мільйонів доларів), то у заповіті Хефнера сказано, що усі його статки буде розділено між трьома його синами: Девідом, Купером і Марстоном, а також донькою Крісті Хефнер. Вдова Крістал Харріс, яка втричі молодша за покійного Хефнера, за умовами шлюбного контракту після його смерті не отримає жодних коштів окрім прикрас, які їй дарував засновник журналу.

За бажанням Х'ю Хефнера, який у 1992 році придбав місце у склепі поруч із зіркою Мерилін Монро в Лос-Анджелесі, його поховають із першою зіркою видання Playboy.

Нагадаємо, що засновник культового Playboy Х'ю Хефнер помер в Каліфорнії у віці 91 року. Його оточували близькі люди.

Сайт "24" також зібрав найвідоміші цитати Хефнера та колекцію фотографій з будинку, де жив багатій, а також показав найкращі обкладинки журналу Playboy за всі роки його існування.