Біографія Х'ю Хефнера

Народився Х'ю Хефнер 9 квітня 1926 року у Чикаго. Після закінчення школи у 1944 році відправився в армію і навіть взяв участь у бойових діях Другої світової війни.

Читайте також: Помер Х'ю Хефнер – засновник Playboy

Після закінчення служби працював редактором журналу "Shaft". А також Х'ю влаштувався у рекламний відділ журналу "Esquire".

Однак згодом Хефнер пішов з "Esquire" і заснував свій журнал Playboy, який став легендарним.

Читайте також: Як жив Х'ю Хефнер: архівні фото

У грудні 1953 року випустив перший номер Playboy тиражем 70 000 примірників, на обкладинці якого була зваблива Мерилін Монро.

Уже за кілька років тираж журналу складав понад один мільйон примірників.

У 1985 році Хефнер переніс інсульт.

Засновник Playboy зіграв самого себе в таких фільмах і серіалах, як "Оточення", "Секс у великому місті" "Акула", "Лас-Вегас".

Х'ю Хефнер

Х'ю Хефнер у серіалі "Секс у великому місті":

Особняк Playboy

На початку 1960-х років Хефнер створив телешоу "Пентхаус Плейбоя". Шеф-редактор журналу придбав розкішну віллу для свого дітища і відкрив перший клуб Playboy в Чикаго. В особняку влаштовували гучні та незабутні вечірки.

Варто додати, що в 2010 році Х'ю запросив на свою знану вечірку українську групу "NIKITA". Даша Астаф'єва та Юля Кавтарадзе виступили в клубі "Rain", який розташований в готелі "Palms" в Лас-Вегасі.

Група "NIKITA" і Х'ю Хефнер

Особисте життя та діти Х'ю Хефнера

Х'ю Хефнер був тричі офіційно одружений. Вперше Х'ю одружився у 1949 року з Мілдред Вілльямс. Їх шлюб протримався 10 років. У 1952 році у пари народилася донька Крісті, в 1955 – син Девід Пол.

У 1959 році Хефнер розлучається з Мілдред Вілльямс і 30 років холостякував в оточенні своїх моделей.

Вдруге Х'ю одружився у 1989 році з моделлю Кімберлі Конрад. Цей шлюб проіснував також 10 років. У них народилися сини Марстон Хефнер і Купер Хефнер.

У 2012 році засновник Playboy одружується втретє з моделлю Крістал Харріс, якій тоді було 25 років, а йому – 86.

Х'ю Хефнер і Крістал Харріс